Hazırlık Maçı | Honved 1-2 Galatasaray | M.S | 27 Temmuz - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Honved 1-2 Galatasaray | M.S | 27 Temmuz

Burak golü çok ustaca atmış...Beğenmeyenler vardı da. :)

burak her gol attığında gelip burda fanatikliğini yapıp milleti haksız çıkarmaya çalışmayın artık adam forvette oynuyor herhalde gol atacak. herkesin kendi futbol görüşü var ben kendi futbol kriterlerime göre burağı iyi bulmuyorum ve beğenmiyorum ve herzaman da galatasarayın 1. forveti olamaz diyorum.

sen hangi kafadasın birader 4 lig takımı gibi takım var karşısında her ayağına aldığı topta bocaladı pas hatası yaptı geriye döndü acemi oyuncular gibi alel acele paslar verdi geri ne yaptığından banane adam feci kötü bi ilk yarı oynadı boş yere savunmaya gerek yok daha sezon başı toparlar desen neysede elli kişinin kötü dediğine sen iyi deyince iyi olmaz laf kalabalığı yapıncada haklımı oluyorsun boşver sen izlemeye devam et tellesi notlarda al sonra yazarsın bilgileniriz

Sen once dogru duzgun cumle kurmayi ogren. Ilkokul mezunu musun nesin, seni ciddiye alip da cevap verende suc. Cahille cahil olmaya degmez.

Rakip çok zayıf bir takım olsa da fena oynamadık. Veysel ve Telles' i beğendim.

Prandelli yavaş yavaş bir şeyler oturtuyor gibi hissettim.

Her şey güzel olacak Galatasaray için.

Yani illa tarigi alacaksınız bu takıma.

O Eskişehir denen şerefsiz kulübe para kazandıracaksiniz.

Devre arası bedava almadigimiz adamı 4 milyon euroya aldiracaksiniz.

Ne Tarık sevdasiymis vay be.

Şener İshak gibi alternatifler varken

şener? şenol güneşin bırakmadığı sol bek oynayamayan.

4 milyon euroya alınsın diyen kim?

eses para kazanmasın diye salihi aldıran kim?

BtkcA25CIAIaGqD.jpg

Üst Alt