İDDİA: "Uğur Demirok Galatasaray'da!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İDDİA: "Uğur Demirok Galatasaray'da!"

Gökhan Zan yerine gelecek herhalde.

Gökhan Zan-> Uğur Demirok
Veysel Sarı->İshak Doğan
Yiğit Gökoğlan+Yasin Öztekin ->Erkan Zengin
Furkan
Umut Gündoğan
Pandev ->Papiss Cisse

çok iyi olur. Ama maliyet önemli.

1 oyuncuya karsılık 3-4 oyuncu kastıralım iste, baska sekil erimez kadro. g.zan kesin gider. koray yarım sezonluguna kiralanabilir. umut gündoğan-aydın'ıda alsınlar, akhisar'da is görürler, düselersede süper lige yükseltirler :)

haydaaaaaaaaaaaaaa

B6Rj1PACYAAOlSb.jpg:large

Gökhan Zan yerine gelecek herhalde.

Gökhan Zan-> Uğur Demirok
Veysel Sarı->İshak Doğan
Yiğit Gökoğlan+Yasin Öztekin ->Erkan Zengin
Furkan
Umut Gündoğan
Pandev ->Papiss Cisse

çok iyi olur. Ama maliyet önemli.

Hamza hocanın aklında gördüğüm kadarıyla kanat oyuncu transferi yok. (Varsa da öncelikli değil) Bu yüzden stoper + Orta saha (Alternatif) ve bitirici bir forvet isteyecek diye düşünüyorum. Cisse çok kritik bir hamle, ilgileniyormuyuz bilmiyorum fakat iyi bir bonservis bedelini gözden çıkarmak lazım.

birde chedjounun yerine liderlik yapa bilecek bir stoper bulduk mu...
ama bu lideri bulsak bulsak sene sonunda bula bilip alma ihtimalimiz olur.
bu tür kalitedeki stoperler kolay bulunmuyor maalesef.

Ayrıca her ne kadar çok aday da olsa yerine verilecek 2 oyuncu kim merak ettim.
İnşallah bu konuda hata yapmazlar. Onca çöp dururken istikbal vaad eden veya arada sırada da olsa iş gören adamları vermezler.

Açıkçası en büyük korkum bu.

Eh malum; Amrabat'ı gönderip Yasin'e talim ettik,
Drogba'yı gönderip yerine de adam almayıp Burak-Umut ikilisine talim ettik

birde chedjounun yerine liderlik yapa bilecek bir stoper bulduk mu...
ama bu lideri bulsak bulsak sene sonunda bula bilip alma ihtimalimiz olur.
bu tür kalitedeki stoperler kolay bulunmuyor maalesef.

chedjou zaten lider bir oyuncu.

ama dersen ki kademe yonunden eksikligimizi kapatabilecek stoper alalim, o zaman katilirim.

cunku yedigimiz gollerde bakarsan araya atilan toplarda hic bir sekilde kademeye girebilen ne stoper ne de bek oyuncusu var. Bazen muslera cikip bu paslari kessede kademe konusunda son derece zayif bir kadromuz var.

Chedjou'ya gelince ortasahada kullanilmasi gereken oyuncu. Eger yabanci konusu soylendigi gibi halledilirse bu sekilde bir kadro kurulabilir

chedjou zaten lider bir oyuncu.

ama dersen ki kademe yonunden eksikligimizi kapatabilecek stoper alalim, o zaman katilirim.

cunku yedigimiz gollerde bakarsan araya atilan toplarda hic bir sekilde kademeye girebilen ne stoper ne de bek oyuncusu var. Bazen muslera cikip bu paslari kessede kademe konusunda son derece zayif bir kadromuz var.

Chedjou'ya gelince ortasahada kullanilmasi gereken oyuncu. Eger yabanci konusu soylendigi gibi halledilirse bu sekilde bir kadro kurulabilir

lider demek ona buna dayalik yapan birisi gelmiyor benim aklima .
oyun icinde direktif, savunma blogunu yönlendire bilecek tarsda oyuncu geliyor aklima.
kademe anlayisi zaten üst seviyede olur bu tür profildeki oyuncunun.
orta saha ile blog mesafesini ayarlayan kisi olur ayrica. oyunda kura bilyiorsa zaten al sana popescu volume 2 olur resmen.
Chedjou konusunda belki hakli ola bilirsin, yani orta sahada daha iyi olmasi adina ama görmeden eminde olamayiz.

ben satilmasindan yanayim. piyasasi vardir herhalde az cok. yada o lider oyuncuyu buldukdan sonra onunla tandemde deneyeceksin ki lilledeki en iyi dönemi rami ile oynadigi dönemdi diyorlar ki rami bu lider dedigim profilindeki bir oyuncu mesela.

lider demek ona buna dayalik yapan birisi gelmiyor benim aklima .
oyun icinde direktif, savunma blogunu yönlendire bilecek tarsda oyuncu geliyor aklima.
kademe anlayisi zaten üst seviyede olur bu tür profildeki oyuncunun.
orta saha ile blog mesafesini ayarlayan kisi olur ayrica. oyunda kura bilyiorsa zaten al sana popescu volume 2 olur resmen.
Chedjou konusunda belki hakli ola bilirsin, yani orta sahada daha iyi olmasi adina ama görmeden eminde olamayiz.

ben satilmasindan yanayim. piyasasi vardir herhalde az cok. yada o lider oyuncuyu buldukdan sonra onunla tandemde deneyeceksin ki lilledeki en iyi dönemi rami ile oynadigi dönemdi diyorlar ki rami bu lider dedigim profilindeki bir oyuncu mesela.

Chedjou devsirme bi stoper. stoper olarak oynamasini coktandir destekliyodum fakat bizim gibi 3. sinif bir futbol ulkesi olan ve cag disi futbol icerisinde stoper oynatilmasi taraftari degilim. asil mevkisine tekrar donmeli. eger gunun birinde lille gibi gercekten takim olmayi becerebilen bir kulube giderse o zaman bektede oynasin stoperde de oynasin siritmaz. Ama bizde stoper oynamasin mumkunse, suclu olmadigi pozisyonda bile suclu ilan ediliyor cunku.

Yabancı sınırına bağlı. Konuşulduğu gibi kaldırılırsa gerek yok. Devam ederse iyi bir alternatif olur hatta chedjouyla 11 oynatılır bence.

Üst Alt