Haber - İsmail Kartal: "Pazartesi sabahından itibaren Galatasaray derbisine en iyi şekilde hazırlanacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal: "Pazartesi sabahından itibaren Galatasaray derbisine en iyi şekilde hazırlanacağız"

1715541028455.png

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Kayserispor’u 3-0 mağlup ettikleri maç sonrası açıklamalar yaptı.

İsmail Kartal: "Güzel bir galibiyet aldık. Yolumuza devam ediyoruz."

İsmail Kartal: "Sahaya çıkan bütün oyuncularıma güveniyorum. İyi futbolla maçı kazanacağımızı tahmin ediyordum. Hafta içi bunu idmanda gördüm. Çok daha farklı kazanabilirdik. Sürekli gol aradık. Oyuncularımı tebrik ederim."

İsmail Kartal: "İyi oyuncularımız var. Sakatlıktan çıkanlar var. Pazartesi sabahından itibaren Galatasaray derbisine en iyi şekilde hazırlanacağız."

"GEL DEDİLER GELDİM, GİT DEDİLER GİTTİM"

İsmail Kartal: "Kendimle ilgili hiçbir planım yok. Ben Fenerbahçeliyim, Fenerbahçe'nin çocuğuyum. Bana gel dediler geldim, git dediler gittim. Herhangi bir şekilde kalma ya da gitme gibi bir planım yok. Bunları konuşmanın zamanı da değil yeri de değil. Fenerbahçe'de her zaman herkese kapı açıktır. Bu konularla kafamı yoracak değilim. Hafta sonunda oynayacağımız Galatasaray maçını düşünüyorum."

Matematikte 1 ve 2 arası ispat edilen bir sonsuzlukmuş bi yerde okumuştum anlamadım ama isoya armağan ediyorum eminim o anlayacaktır

İsmail Kartal: Çıkmadık candan ümit kesilmez. Şampiyon biz olacağız! Hem pisikolojik üstünlük kimde?? Bizde!!

Üst Alt