Video Haber - Jacob Neestrup: "Bundan sonra Türk takımları, bizi nasıl yenebileceklerini düşünsünler" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Jacob Neestrup: "Bundan sonra Türk takımları, bizi nasıl yenebileceklerini düşünsünler"

Kopenhag TD Jacob Neestrup:

"Galatasaray, bizi düşük bir seviyede gördü. Bundan sonra Türk takımları, bizi nasıl yenebileceklerini düşünsünler."

"Grupta ikinci olmak tamamen hak edildi, çünkü altı maç boyunca grubun en iyi ikinci takımı olduğumuzu gerçekten kanıtladığımızı düşünüyorum. Tablo yalan söylemiyor."

(TRT Spor)

Yahu adamlara ağzımızı açıp bir şey de demedik takım olarak ama ne diyeyim.

Ellerinde ciddi koz var. Evimizde bir puan aldılar, kendi evlerinde üç puan. Bunu söyleyebilecek veriye sahip.
Ayrıca son 5 yılda 4 kere Türk takımlarıyla eşleşip hepsinde turu geçtiler. Bir türlü üstesinden gelemiyoruz bu takımın. Her eşleşmede de kolay lokma gibi görüyoruz.

SM-T870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bi halt oynadiklari yok malesef. sadece hayvan gibi kosuyorlar. azcik top cevirmesini bilen takim bunlari delik desik eder.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adamlar otobüs çekerek gruptan çıktı şaka gibi, ah Okan Hoca resmen mat etti adam seni.
İlk maçta bize karşı 2-0 öndelerken 10 kişi kalıp son dk'larda 2-2 ye düştüler. Sonra bayerne karşı 1-0 öne geçip yine son 10 dk da yedikleri golle maçı kaybettiler. Sonraki manu maçında 90+5 te penaltı kaçırdılar. Bu adamlar biraz şanslı olsalar ilk 3 maç sonunda 5 puanları olacaktı. Grubuda 12 puanla falan bayernlw kafa kafaya bitirebilirlerdi. 6 maçlık genel tabloya baktığımızda bütçeleri ve kadro değerlerine göre harika bir iş çıkardılar bana göre..

İlk maçta bize karşı 2-0 öndelerken 10 kişi kalıp son dk'larda 2-2 ye düştüler. Sonra bayerne karşı 1-0 öne geçip yine son 10 dk da yedikleri golle maçı kaybettiler. Sonraki manu maçında 90+5 te penaltı kaçırdılar. Bu adamlar biraz şanslı olsalar ilk 3 maç sonunda 5 puanları olacaktı. Grubuda 12 puanla falan bayernlw kafa kafaya bitirebilirlerdi. 6 maçlık genel tabloya baktığımızda bütçeleri ve kadro değerlerine göre harika bir iş çıkardılar bana göre..

Şu olsa bu olsalardıya kalsaydı iş bizim de oynadıgımız oyunlar ısıgında grupta 12-13 puanımız olabilirdi rtaş bayern maclari kopenhag ilk maç bunların bayern maçindaki verilmeyen penaltıları falanda var

Adam haklı
Bu kadro farkıyla ben kazansam çok daha fazlasını söylerdim
Bize göre mütevazi kadroya takım oyunu oynatabiliyor
Biz ise milyonluk adamlara doldur boşalt oynatıyoruz

Üst Alt