Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
duvarda sorun yokta ama tabela çok daha estetik olabilirdi - plaka üzerine harfler gelmiş - logo beyaz arkaplanlı logomuz olsa araksında dikdörtgen plaka görünmeden (duvarda gri ton çünkü) çok daha net olurdu. Formadaki gibi siyah arkaplan inadı var gibi

keza harflerde öyle - arkasındaki malzemeye tutturmak daha uğraştırırdı tabi.

bugüne yetişmesi için hızlı imalat yapılmış gibi bana göre o konuda.

Ekli dosyayı görüntüle 243941
Log0 değilde, yazı değişebilir.

Log0 değilde, yazı değişebilir.
GS logo.png

ben her zaman siyah arkaplan değilde bu logoyu isterim (yıldız kısmından bağımsız olarak)

formalarda da siyah arkaplan inaıdını anlamış değilim - çıkan o forma thsihirt ürinlerinde bile artık temaay uygun yapıyorlar ama formada yapmıyorlar. Turuncu siyahlı formada yapmışlardı galiba nefis olmuştu.

Ekli dosyayı görüntüle 243968

ben her zaman siyah arkaplan değilde bu logoyu isterim (yıldız kısmından bağımsız olarak)

formalarda da siyah arkaplan inaıdını anlamış değilim - çıkan o forma thsihirt ürinlerinde bile artık temaay uygun yapıyorlar ama formada yapmıyorlar. Turuncu siyahlı formada yapmışlardı galiba nefis olmuştu.
Armada beyaz arka plan formada da beyaz detayın, beyaz şortun hastasıyız. Siyah detay geçen sene dışında güzel durmadı

Armada beyaz arka plan formada da beyaz detayın, beyaz şortun hastasıyız. Siyah detay geçen sene dışında güzel durmadı
geçen sene şorttan kurtardı zaten - yakadaki siyah kısımda vasattı bana göre. Niketa o ufak detaylar 1. formada tutmuyor INTER formaları hariç...interin yönetiminde kim varsa o konuda esas çubuklu desenlerini bri şekilde her sene güzel sunuyorlar.

tasarımda bir şey beceremiyorsan - tam parçalanı NET yap geç.. şort rengine göre yaka ve kol ucunda ince detay gir bitir. maceraya gerek hiç yok.

Koyu renk üzerinde arma daha belirgin oluyor. Patlıyor sanki.

Koyu renk üzerinde arma daha belirgin oluyor. Patlıyor sanki.
tesisteki detay üzerinden gidersek arakda duvar koyu bir fon olduğu için öbürünü tercih ederim diyorum aslında. keşke background olmadan logoyu koyabilsen sadece ama 1905 falan dert olur tutturması . bakış açım o . mevcut halindeki çok yapay yav - daha doğrusu o plaka modu çok belli oluyor.

1716018826938.png
Bende bunu seviyorum

Üst Alt