Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dursun Özbek'in hanımı Fatih Altaylı'ya fena kurulmuş :asd:

Ayrıca tabelayı hiç beğenmedim doğru düzgün bir tabela yapsınlar bu ne böyle parlak plastik salak bir şey.

Birbirine sallayan neredeyse hakaret edecek duruma gelen insanlarin böyle etkinliklerde bir araya gelmeleri birlik beraberlik mesajlari vermeleri enteresan bir durum

Bunun adi politika,her insan yapamaz

dedelerin videosunda tesisin iç kısmıyla ilgili

"Elektrikçiler tavalarını koydu borularını çekti - mekanik devam ediyor" dedi yetkili arkadaş. birazda güzelledi süreci tabi.

ben genelde iş yürütürken üstteki cümle altyapıdır - onlar BİTECEK (elektrik borusu çekmek + tava koymak ilk iştir - bunun kablolaması - bağlantıların tamamlanması gibi basit ama uzun süre -şantiye için uzun süre- alabilecek işler) - kaldıki mekanik (havalandırma - tesisat) devam ediyor dedi.

kısaca Cephe önümzdeki süreçte montajı yapılır (bu epey kolay iş) - ama içeride altyapı bitecek - ısıtma vs bitecek - şapları dökülecek - ince sıvası zımparası yapılacak - zeminler sonlanacak. Aydınlatma vs sonlanacakta bitecek bu kısımlar. Estetik kısımlarıda koyarsak bana göre gördüğümüz yapının %100 ü eğer durmadan ve aksamadan işler devam ederse Ağustos ortası/sonu olabilir.

yani temmuzda kamplar sonrası diyorlar - saha olabilir , çim falan yetişir - fakat bina içindeki tesisleşme / salon vs ne kadarı biter bana göre muamma.

bu yüzden görüntüde burda idman yapıyoruz olabilir ama arkasında ufak tefek şeyler mutlaka devam edecektir.

Üst Alt