GSC Haber - Kerem Aktürkoğlu, DW Sports Menajerlik Şirketi ile Anlaştı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Aktürkoğlu, DW Sports Menajerlik Şirketi ile Anlaştı

bitli ligimizde biraz parlayınca kendini çok havaya soktu yedek de kalınca trip atmaya başladı.
canım benim sen GS şirketinin sözleşmeli çalışan bir elemanısın . menfaatler neyi gerektiriyorsa onu yapmak zorundasın bedava yapmıyorsun bir çuval para alıyorsun rezil oynayınca paran da kısılmıyor üstelik. öyle kılıç kalkan ok işareti yapmanı bekleyeceğiz diye ligi kaybedecek halimiz yok .

zaha gibi adam kulubede oturmuş sen kendini ne sanıyorsun ?
emeklerin katkıların asla inkar edilmez ama ergen kızlar gibi de triplerini çekecek halimiz yok .
git bakalım hele hangi avrupa kulubu seni alacak? eveleyip geveleyip saçma sapan top kayıplarını görmekten de yorulduk zaten.
vasat takımlardan birine gidersin 1 sene sonra ağlarsın sende o kuvvetli psikolojik durum da yok.
biz kaybetmeyiz sen kaybedersin.

Emeğin çok gözüm. Hakkıyla bonserviste getirirsen sadece teşekkür etmek düşer bize. Yolu açık olsun

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ligden gelip öyle ya da böyle skor katkısı verdi. Geçen sene ve 13. olduğumuz seneki emekleri yadsınamaz. Lakin çok çabuk dağılan bi yapısı var. Bence bu sene Zaha'nın gelişiyle baskıyı daha çok hissetti. Okan hocamda yedeğe çekmekte çok geç kalınca iyice dağıldı. Hoş uçup kaçıyor denilen irfan'ın 28 gole katkısı var, Kerem'in bu sene 23 gole katkısı olmuş. Umarım güzel bir bonservisle ayrılır. Hem kendisi hem de bizim için güzel bir ayrılık olur.

Gören duyanda önceden mac kayip ediyorduk sanar. Formsuz haliyle ve istenilmedigi halde mac kazandirdigi oldu bu sezon. Bütün takim bi ivme kazandi son maclarda orasi ayri.
Ben oyun stilini beğenmiyorum. Her topu tekte asiste çevirmeye çalışıyor topların yüzde 90 ini ni kaptırıyor.

Gitsin Arabistan'a hem hac gorevini yapar. Kendisine teşekkür edelim Faruk Bey.

Son düzenleme:
iyi katkı sağladı formu düşene kadar. Hiçbir zaman estetik ve izlemeye doyamadığın bir oyuncu olmadı. Önemli bir oyuncumuzdur, ama şimdiki formu ile üzerine planlama yapamayız. Bunu kendisi görüp kabul etmediği sürece daha da düşer. İlk geldiğine göre kilosu da arttı ve bir tık yavaşladı. İyi bir bonservis veren varsa fazla düşünmemek lazım.

Giderse de öyle 15-20 bonservisle olacağını sanmıyorum. 8-10 milyonluk bir teklif gelir ve kendisi de gitmek isterse yolu açılır ki gitmek istediği her halinden belli...

Üst Alt