KL 23/24 ÇF M:2 | Fenerbahçe (2) 1-0 (3) Olympiakos | MS | 18 Nisan | TV 8 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 ÇF M:2 | Fenerbahçe (2) 1-0 (3) Olympiakos | MS | 18 Nisan | TV 8

1 aydır yaptıkları algı sonrası aldıkları mağlubiyet benim için kafi. Gönül isterdi ki 3-0 sonrası sokuş devam etsin ama sorun yok. Oly maçına hazırlıklarımız devam ediyor diye diye bizden kaçıp bu maçı CL finali gibi büyüttüler ve 60 dk içinde 3 yediler.

Rövanşta Oly bireysel hata işini abartmazsa turu da geçer. Gerçi pek umrumda değil. Hatta bizim için devam etmeleri hayırlı bile olabilir. Aston nasıl olsa koyar.

Österwolde, Djiku, Fred, İrfan Can sınırda. Bu arada yarı final ilk maçından itibaren sarı kart ceza işi sıfırlanıyormuş. Bu maçta görmezlerse finale kadar serbestler kart konusunda yani. Çok saçmaymış.

Podence son lig maçındada sarı kart cezalıymış adam epey dinlenmiş şekilde çıkacak hoş takım olarak diri çıkacaklar çünkü FB, Karagümrük karşısındada epey yıpranacaktır.

Hocaları Jovetic şovundan vazgeçip 3'lü orta saha ile çıkarsa kenarlarda Fortounis ve Podence ve sonradan oyuna atabilecekleri Masouras ile turu alabilirler tek kilit nokta ilk golü yememeleri. FB 1-0 öne geçerse çok büyük ihtimalle turu geçer.

oly kötüyse fb itleri daha da kötü erkan engin malok olmadan fb maç alamaz.

boşuna her maça bunları vermiyolar yoksa herifler 90+da leş ekiplere penaltısız gol atamıyor

aziz döneminde yine 2-3 maç arada uslu duruyolardı noname birilerini veriyolardı içerde rahat alırlar diye

Tmm oly kötü takım da. Maçta hep öndeydi. 3-2 den sonra da kolay çözülmediler. Eften püften penaltı olmasa zaten maçı uyutup bitirirlerdi. Zor durumda kalırlarsa çok kolay vereceklerini sanmıyorum. İzlemedim ama İsrail'de 1-4 den dönmüş takım kolay bırakmaz gibi geliyor. Fener öyle bir dönüş yapsa kitapları yazılır, belgeseleri çekilir, villaya fark senaryoları kurulurdu. Ben dahil oly fazla hafife alıyoruzdur umarım

Üst Alt