KL 23/24 H Grubu M:2 | Spartak Trnava 1-2 Fenerbahçe | MS | 5 Ekim

Kerem UYGUN

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Maçı izlemedim de bu ligde koçtan para alan takımların hepsi defansı açıp gel gol At diyor bunlara. Bize gelince kaleye otobüs çekiyorlar. Bu kazmalar da bu trnava ne defans yaptı diye ağlıyor. Anasını satayım biz hep kapalı defansa karşı oynuyoruz...

Onur Bakır

Taçsız Kral
adamlar 2 kez net pozisyon yakaladı biri ceza sahasından auta attı biri de bomboş nereye vurdu gördünüz

şu takıma puan kaybetmesi imkansız adana bile 5 atar bu takıma. ilginç 1 grup ludo 4 atmış bunlara ama 7 gol yemiş bugün

GOOOOL diye uzattım gol olunca özür diliyorum otomatik klavyede hazır bu çünkü GOL yada gol yazacaktım. bazı forumdaşlarımız alınmış biraz

Barış Savaş

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Maçı izlemedim de bu ligde koçtan para alan takımların hepsi defansı açıp gel gol At diyor bunlara. Bize gelince kaleye otobüs çekiyorlar. Bu kazmalar da bu trnava ne defans yaptı diye ağlıyor. Anasını satayım biz hep kapalı defansa karşı oynuyoruz...
Sadece Rize'nin 4 numarasını izle yeterli renkttas

Onur Bakır

Taçsız Kral
Fenerbahce'nin Avrupa maçlarında aldığı galibiyet sayısı (104) 1959'dan (2G 1M) beri ilk kez mağlubiyet sayısını (103) geride bıraktı.

:asd:

Umut Işık

Baba Gündüz
Yarın medyada tarihi zafer başlıkları atılabilir hatta bu zafer öyle bir zafer ki Manchester zaferini gölgeledi diyen spor yorumcularıda olabilir.

Üst Alt