Haber - Konyaspor Başkanı Korkmaz: "Fenerbahçe'den nasıl puan aldıysak Galatasaray'dan da o puanı alacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Konyaspor Başkanı Korkmaz: "Fenerbahçe'den nasıl puan aldıysak Galatasaray'dan da o puanı alacağız"

hatay yener konya bize yenilirse ve ankartagücüberabere kalırsa 3 lü averaja görer ankaragücü gg konya kalır. Konyanın tek düşme ihtimali hatay ve ankaragücü depte ts yi yener bizde konyayı yenersek konya gg

Konyaspor ligin en zayıf takımı bu sene son dönemde maçlarını izleme fırsatım oldu. Bu gece oturup kalkıp dua etsinler biz yarın şampiyon olalım yoksa işleri şansa kalmış durumda

Konya maçında sabaha kadar Sanchez ve Muslera kendi aralarında paslaşsalar bu Konya bizden topu almaya gelmez. 1 puan ile garantiliyor nasılsa.

Konya ile Kayseri nın düşmesini istemiyorum. Tabi ki böyle söyleyecek ama güçleri yeter mi bilemedim. Bir taraftan 105 puan olayı var diğer taraftan da konya nın düşmesi var. Neyse her koyun kendi bacağından asılırmış. Bugün bu maçı alacaktınız arkadaş.

Yani şunu duyan da 90 dakika fb’ye kök söktürdün futbol dersi verdin de puan aldın sanacak.

Kereste futbolcularınız sahada iki pas yapamadılar lan, tamamen şansa bala göte ve malum takımın beceriksizliği yüzünden aldınız o puanı mal herif!

Üst Alt