GSC Haber - Kopenhag Teknik Direktörü Neestrup: "Galatasaray teknik direktörü bize saygısızlık yaptı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kopenhag Teknik Direktörü Neestrup: "Galatasaray teknik direktörü bize saygısızlık yaptı"

Katı kapalı savunmaya karşı kafayı yiyeceğimiz bir maç olacak.
katı savunmadan ziyade it gibi kosuyor ipneler. o daha sıkıntılı bir durum. nerdeyse her macı +1 kişi fazla oynuyorlar koşu mesafelerinde. biz 11-11 oynanan standart bir anadolu takımnına karsı acmakta zorlanırken bu kadar at gibi kosan ve diri bir takımı nası açacağız bende soru işareti valla.

katı savunmadan ziyade it gibi kosuyor ipneler. o daha sıkıntılı bir durum. nerdeyse her macı +1 kişi fazla oynuyorlar koşu mesafelerinde. biz 11-11 oynanan standart bir anadolu takımnına karsı acmakta zorlanırken bu kadar at gibi kosan ve diri bir takımı nası açacağız bende soru işareti valla.

Ziyech'in uzaktan bol bol yoklaması lzm.

grubun başından beri yanımızda olan futbol şansı bu maçta da yanımızda olursa kucaklarız bu arkadaşları.

aksi durumda çok zorlanacaz

5568.jpg

Kopenhag meydanına şu ablanın heykelini yapın. Altına da "Tarihin En Büyük Kopenhag'lısı" yazın.

Evet hem hiç yorulmayıp çok tempolular, hem de taktik disiplinden hiç kopmuyorlar, bize sabır lazım en başta. Çok sıkıntılı maç hayırlısı olsun.

Ziyech'in uzaktan bol bol yoklaması lzm.

grubun başından beri yanımızda olan futbol şansı bu maçta da yanımızda olursa kucaklarız bu arkadaşları.

aksi durumda çok zorlanacaz
çok şanslı olduğumuzu düşünmüyorum ben ya kopenhag maçı, bayer x2 maç kazanılması gerekilen maçlardı. çok kaçırdık bu maçlarda. gol şansı yanımızda olsa en az 5 puan alırdık bu 3 mactan.
deplasman manu maçında şans yüzümüze güldü bana kalırsa. 3 puanlık maç asıl o değildi. içerdeki manu maçıda en kötü maçımızdı. bu kadar dağılmış bir gs kolay kolay hatırlamıyorum. 2 pasta kaleye geldiler.

Evet hem hiç yorulmayıp çok tempolular, hem de taktik disiplinden hiç kopmuyorlar, bize sabır lazım en başta. Çok sıkıntılı maç hayırlısı olsun.
takım kelimesinin saha karşılığı kopenhag. bayern ile oynadıkları x2 maç ve bizim maçtan izlediğim kadarıyla her takımın zorlanacağı bir yapıları var. dediğin gibi hem plana uyuyorlar hem çok kosuyorlar hem koşmadan kaynaklı yorgunlukları olmuyor. makina gibi işliyor çarklar.

o çarka birinin çomak sokması lazım. o biri biziz insallah !!!

Üst Alt