Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri

Tam bir ANC yok, yapay zeka tabanlı bir gürültü engelleme var ama fena değil, eşime almıştım sıkça da görüşme yapıyor ve memnun.

ANC'nin hakkını veren Jabra ile Senheiser var sadece onlar da 1000 lira üstünde hatta Senheiser 2000 civarı.

O yüzden f/p olarak taotronics iyi.
Müzik kalitesi nasıl? Düşünebilirim aslında özellikleri güzel duruyor fiyatına göre

Müzik kalitesi nasıl? Düşünebilirim aslında özellikleri güzel duruyor fiyatına göre
O konuda net bilgim yok, uzun süre kullanmadım ama fena değildir, baslarda problem olabilir belki. Youtube incelemelerinde onun testini yapan vardır onlara bak istersen.

F/P olarak çok iyi markalar var aslında ama ithal eden yok, Tao'nun bu modelini de yakın zamanda getirdiler.

Lan koşuya giderken ne kulaküstüsü yav.

Kulakiçi olması da yetmiyor, düşmeyecek kalite falan da olması lazım.

Zaten bu bluetooth kulaklıklar yurtdışında çerez parası bizde asgari ücrete çıkacak utanmasa. Şahsen gereksiz pahalı olmasa Senheiser alırdım, çoğu kabloludan da daha kaliteli her anlamda.

Lan koşuya giderken ne kulaküstüsü yav.

Kulakiçi olması da yetmiyor, düşmeyecek kalite falan da olması lazım.

Zaten bu bluetooth kulaklıklar yurtdışında çerez parası bizde asgari ücrete çıkacak utanmasa. Şahsen gereksiz pahalı olmasa Senheiser alırdım, çoğu kabloludan da daha kaliteli her anlamda.

Hangisi mesala?

Huawei FreeBuds 3 - 99,00 €
Huawei FreeBuds Pro - 129,00 €

Samsung Buds Live - 89,00 €
Samsung Buds Pro 229,00 €

Apple AirPods - 119,00 €
Apple AirPods Pro - 279,00 €

Sennheiser CX 400 BT - 99,00 €
Sennheiser M True Wiresless - 239,00 €

JBL Tune 220 - 99,00 €
JBL Club Pro+ - 149,00 €

Sizin kulakliklarin şarjları ne kadar gidiyor yaw. Bende buds+ var 3-4 saat arası gidiyor ve cok az geliyor bana.

Üst Alt