# Lassana Diarra - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lassana Diarra

Teknik açıdan futbolculuk olarak Nigel de Jong'a ne kadar karşı olduğumu keza Lass'ı da beğendiğimi yazdım ancak hakikaten futbolculuğu ne olursa olsun bu kadar uyanık bir oyuncu gelecekse gelmesin kazma De Jong'a razıyım...

Lass'la opsiyon bizde olmak üzere 2+1 sözleşme teklif edelim ve saçma sapan maaş önermezdim ben olsam olmuyorsa olmuyor hiç üzülmem vallahi...

De Jong efendiye de 2 yıllık sözleme yaparım. Çok yaşlı değil ama yaşına göre yorgun yıpranmış bir oyuncu De Jong. Bu yuzden 2 yıllık toplam 4m euro öneririm De Jong'a bonservisde ödemem. Gelirse gelir gelmezse scout transferi yapılsın ya da kiralık adam bulunur...

Sonuna kadar bekleyip karar verecek herkesin şartlarını zorlayıp en iyi tekliflerini vermesini istiyor. Marsilya maaşını zamlarsa kalır takımında...

Yalnız dikkat ettiniz mi bilmiyorum Almanya 'da 15891 transfer olmuş. Bizde 2659, İspanya 2753, İtalya 5347, İngiltere 2760. Tuhaf.

İtalya'da her kulüpte 60 tane futbolcu oluyor profesyonel kadroda. Bunların 30-35i kiraya verilir veya satılır. Almanya'da kadroyu görece az oyuncudan kurarlar. Bizimki normal sayılır, sadece kadro istikrarı yok İspanya ve İngiltere gibi.

Üst Alt