Video Haber - Levent Tüzemen: "Süheyl Batum, 2019 yılından beri Passolig yenilememiş." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Levent Tüzemen: "Süheyl Batum, 2019 yılından beri Passolig yenilememiş."

Daha sonra otelde konaklama işini açıkladı yine bir Genel Kurul'da hatta belgelerle onun kanunen yapılması gerektiğini o faturaların yapılması gerektiğini daha sonra o bedellerin hepsini bağışlandığını makbuzuyla birlikte açıklamıştı. Vurulacaksa böyle yerlerden vurmak yerine direk Mehmet Özbek ve Levent Nazifoğlu görevlendirdiği yerlerden vurmak daha mantıklı ve doğru olur.
Onları unutmak namümkün zaten renktaşım
Kaç gündür bas bas bağırıyorum, marifet Dursun Özbek'te değil Erden Timur'da
Hepimiz yaşadık 1.D.Ö dönemini
Tekrarına lüzum yok
Dua edelim Timur ikna olsun

Ayrıca başkanlık seçimine siyaseti bulaştırmayı bırakalım lütfen
Takımını düşünen hiçbir Galatasaraylı, sırf partisi nedeniyle X adayını desteklemez veya köstek olmaz.

Batum'un listesi Kılıçdaroğlu'nun yaptığı milletvekili listesine benziyor. Chp'nin eskilerini blok halinde yönetici yapacağımızı sanmıyorum.

Bütün branşlar rezil durumda kulüpte iyi giden tek şey hoca ile Erden onunda bir tanesi yeni dönem de yok deniyor. Diğer tarafta Florya'da rant var peşkeş var diyor ama aday olmaya 3 gün kala diyor önceden yok muydu çıkıp konuşsaydınız tutan mı vardı. Taraf tutulacak bir seçim değil bana göre kötünün iyisini bile seçmeyeceğiz.

Bütün branşlar rezil durumda kulüpte iyi giden tek şey hoca ile Erden onunda bir tanesi yeni dönem de yok deniyor. Diğer tarafta Florya'da rant var peşkeş var diyor ama aday olmaya 3 gün kala diyor önceden yok muydu çıkıp konuşsaydınız tutan mı vardı. Taraf tutulacak bir seçim değil bana göre kötünün iyisini bile seçmeyeceğiz.
Çok haklısın

Bu arada niye avatar siyah renkdaş

Siyasi olarak karşısında olan herkes Galatasaray'ı 2. plana atıp muhalif olacaksa Süheyl hoca başkanlık dışındaki alanlarda kulüp adına faaliyetlerde bulunmalı.

Üst Alt