GSC Haber - Mertens: "Karagümrük kupada da bize zorluk çıkarmıştı ama bu akşam kalitemizi ortaya koyduk" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mertens: "Karagümrük kupada da bize zorluk çıkarmıştı ama bu akşam kalitemizi ortaya koyduk"

1715539413138.png

Galatasarayımızın, Trendyol Süper Lig’in 36. haftasında Vavacars Fatih Karagümrük’ü 3-2 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından oyuncumuz Dries Mertens, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Mertens’in maç sonu değerlendirmesi şöyle:

“Bu akşam çok zor bir sahada oynadık. Karagümrük takımı bize kupada da zorluk çıkartmıştı. Ancak bu akşam aradaki kalite farkını sahada gördüğünüzü düşünüyorum.

- 'Barış Alper, Dries ağabeyden çok şey öğreniyorum. Onunla sahada olmak benim için çok önemli' dedi. Mertens, Barış'ı nasıl değerlendirir?

Mertens: "Barış kim?" (Gülerek)

"Barış’ın çok güzel bir sezon geçirdiğini düşünüyorum. Bu sene çok önemli adımlar attı. Bazen kendi kendimize düşünüyoruz ileride bu çocuk nerelere gelir diye. Çok çalışıp devam etmesi gerekiyor. Çok güzel yerlere geleceğinden eminim. Çok mutluyum, gol atmayı ve asist yapmayı çok seviyorum ama önemli olan üç puan almak, kazanmak."

1715539867800.png

Üst Alt