Meyhaneciler Buraya - Sayfa 455 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Haftaya Prag Budapeşte ve viyanaya gideceğim kısmetse.Ozellikle ne yiyip içelim.Gurmelerden tavsiye rica olunur.

Prag’da tokatlanmamak için YouTuber var Çek bir eleman deşifre ediyordu. Neyse, ben çok güzel bir mekan bulmuştum sanırım üniversite binası yayında gurme yemeklerinde olduğu kafe. Merkezdeki dürümcüden daha uygun. Merkez de bu arada sadece meydan civarı değil. Zaten fıçı Urquell içmelisin bira alternatif beyaz şarap olabilir. Budapeşte/ Macaristan’da ise goulash yemeden dönülmez. İçki vodka bira kafana göre. Viyana için alternatif çok schintzel yemeden dönülmez tabi orijinali domuz etinden. Burad da şaraplar güzel oluyor beyaz kırmızı tercihine göre. Şu klasik kafeye gidip o aptal tatlıyı (hastası değilsen) yemene gerek yok ben yemedim ama duyduklarım gereksiz, pahalı ve kalabalık olduğu. Seçim senin Adonis

Son düzenleme:
Prag’da tokatlanmamak için YouTuber var Çek bir eleman deşifre ediyordu. Neyse, ben çok güzel bir mekan bulmuştum sanırım üniversite binası yayında gurme yemeklerinde olduğu kafe. Merkezdeki dürümcüden daha uygun. Merkez de bu arada sadece meydan civarı değil. Zaten fıçı Urquel içmelisin bira alternatif beyaz şarap olabilir. Budapeşte/ Macaristan’da ise goulash yemeden dönülmez. İçki vodka bira kafana göre. Viyana için alternatif çok schintzel yemeden dönülmez tabi orijinali domuz etinden. Burad da şaraplar güzel oluyor beyaz kırmızı tercihine göre. Şu klasik kafeye gidip o aptal tatlıyı (hastası değilsen) yemene gerek yok ben yemedim ama duyduklarım gereksiz, pahalı ve kalabalık olduğu. Seçim senin Adonis
Becherovka hakkındaki düşüncelerindend
e esirgeme bizi:)

Becherovka hakkındaki düşüncelerindend
e esirgeme bizi:)

Ben bunu Polonya’dayken içtim birkaç kez çok özel bir tad bulamadım tarçını da severim hani sanırım likör tatlı geliyor bana, evdeki Malibu sürünüyor arada içiyorum bitsin gitsin diye :). Denemeden dönülmez tabi. Bu arada, Bud weiser’ı da denk getirirsen iç kesinlikle. Origin Çekya, Bud şehrinin. Fıçı özellikle.

Ben bunu Polonya’dayken içtim birkaç kez çok özel bir tad bulamadım tarçını da severim hani sanırım likör tatlı geliyor bana, evdeki Malibu sürünüyor arada içiyorum bitsin gitsin diye :). Denemeden dönülmez tabi. Bu arada, Bud weiser’ı da denk getirirsen iç kesinlikle. Origin Çekya, Bud şehrinin. Fıçı özellikle.
Tavsiyelerine uyacagim.Budweiseri deneyeceğim.Munihteki ev yapımı weiss beer dan daha iyidir umarım.Onu çok sevmiştim özellikle red dragondaki.

Üst Alt