MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

Ufc 300 var birkaç baba dövüşçü dışında alayı bu kartta. En alt maçtan en son maça kadar bütün gece süper maçlara tanıklık edeceğiz.

Fury gerçekten çok güçlü ve dayanıklı boksör ama ben ünvanların Usyk te birleşeceğini düşünüyorum. Hele Ngannou maçı gibi maç çıkartırsa Fury sonu facia olur.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lennox Lewis'ten sonra ilk defa ağır sıkletin bütün kemerleri tek kişide toplanacak 25 sene olmuş nerdeyse. Usyk 12 raund metodik dövüşebiliyor bunu da en iyi yapan adam, Fury'nin de fiziksel avantajı bariz boyu kolu fazla uzun yanına yaklaştırmayabilir. Fury'nin en zorlandığı maç Johnson'a idi o da Usyk boyunda biri, ters guardlı Wallin'e de zorlanmıştı Usyk'de öyle. 51-49 Fury tarafındayım ama Usyk knockout etse de şaşırtmaz zaten Fury'yi yense yense Usyk yener.

Maçın başlaması için 1 diyorlar ama geçende öyle demişlerdi olmamıştı 2'yi bulur muhtemelen ülkede yayıncısı yok Dazn verecek.

Bu yılın hatta son 20-25 yılın ağır sikletteki en büyük maçı.. Gönlüm Usyk'den yana... Bu maçı alan tarihin en iyileri arasına girecek.. K.o çıkacağını sanmıyorum.. Berabere bile bitebilir..

Alt karttaki Frank Sanchez Ağıt Kabayel maçını da çok merak ediyorum.. Frank Sanchez bana göre Usyk'e ağır siklette sorun çıkarabilecek tek adam.. Ağıt da Makhmudov'u yenerek sürpriz yapmıştı ama bu sefer karşısında çok teknik bir adam var..

Üst Alt