GSC Anket - Mustafa Cengiz Yönetiminden Memnun musunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Mustafa Cengiz Yönetiminden Memnun musunuz?

M.Cengiz Yönetiminden Memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    98
fbye agzinin payini vermekten korkan bir yönetim var
macta kac kere hakkimiz yenildi ona ragmen kimse cikip konusmuyor
apo hala dostluktan falan bahsediyor
hani ali koc bunu ulu orta dövse, olur böyle seyler deyip üstünü kapatacak bir halde
böyle korkak bir yönetim mi olur
diger fiyaskolara zaten deginmek istemiyorum
Bos yapma bilader, az önce imza töreninde konustu iste.

Koca koca yöneticiler onlarin seviyesinemi inecek? O koltugunda bi asaleti var, Ali Koç rambo Okan gibi davraniyor diye o seviyeye inmesine hiç gerek yok.

Yönetici asil olmalidir, yeri geldimide lafi gedigine koymalidir.

Tek yapilmasi gereken, Fatih Hocanin degilde yönetimde mesela daha saglam birinin kadroya kazandirilip hakemler hakkinda gerektiginde konusma yapmasidir. Buda sirf hocanin ceza almasinin önüne geçmek için sinirlendigi anlarda. Yoksa böyle seylerle ugrasmak saçma. Görüyoruz fenerli yönetiileri, cocuk gibi agliyorlar sonra tüm twitter bunlarla dalga geçiyor. O duruma düsmez Galatasaray ve Galatasarayli yönetici.

Bos yapma bilader, az önce imza töreninde konustu iste.

Koca koca yöneticiler onlarin seviyesinemi inecek? O koltugunda bi asaleti var, Ali Koç rambo Okan gibi davraniyor diye o seviyeye inmesine hiç gerek yok.

Yönetici asil olmalidir, yeri geldimide lafi gedigine koymalidir.

Tek yapilmasi gereken, Fatih Hocanin degilde yönetimde mesela daha saglam birinin kadroya kazandirilip hakemler hakkinda gerektiginde konusma yapmasidir. Buda sirf hocanin ceza almasinin önüne geçmek için sinirlendigi anlarda. Yoksa böyle seylerle ugrasmak saçma. Görüyoruz fenerli yönetiileri, cocuk gibi agliyorlar sonra tüm twitter bunlarla dalga geçiyor. O duruma düsmez Galatasaray ve Galatasarayli yönetici.
sana kim burada onlarin seviyesine in dedi?
qgzinin payini vereceksin kardesim
gs baskani bir odaya girdigi vakit herkes esas durusa gececek
elin anadolu takimi bile yeri geliyor sana laf sokma cesaretine erisiyor
sen sustukca bu serefsizler senin daha da üstüne geliyor ve gelecektir
günlerdir medyada ozanin ofsayt golü konusuluyor
ama senin verilmeyen pozisyonlarini kimse dile getirmiyor
mac biter bitmez bunu gündeme getirmek zorundasin
sirf maci kazandik diye herkes susuyor
o gol verilseydi ne yapacaktiniz?
su anda herkes yönetime sövüyordu
hep günlük olaylara tepki verdigimiz icin belimiz dogrulmuyor yillardir
evet aynen bu zihniyete devam

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Bir kac günde o kadar transfer yapmayi becerdiler. Ondan önceki dönem birsey yapmamalari resmen saboteye yakin bir hamle olarak sayilir benim gözümde.

Eksilerini ve artilarini koyuyorum.

Sahsim adina konusacak olursam 'memnunum' diyebilirim.

Transferde gec kaliniyor diye yonetimin degismesi taraftari degilim. Bence gayette 3 yildir sartlar dahilinde ellerinden gelenlerin en iyisini yapmaya calisiyorlar.

Not: yonetimden bazilari OUT bazilari IN olmak kaydiyla

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hayır, ayrıca artık sağlığına öncelik vermesi gereken bir durumda her basın toplantısını korkarak izliyorum bir şey olacak diye

Cengiz başkanımın billurları sağ olsun.
Ama bence sağlığını düşünmesi lazım. Sırf bu sebepten dolayı bence devam etmemeli.

Bu seviyelerde genel gidişata bakılır
Yönetimin başarı kriterleri biraz şöyle birşeyler olması gerekir

1- Ahlaki Uygunluk ve Dürüstlük
Evvela maddi istismar var mı ona bakılması gerekir (komisyon almak, kulübü dolandırmak, bilerek zarara uğratmak, vb.)

2- Liyakat ve Kurallara Uyum
Koltuğun saygınlığını koruyabiliyor mu
Bu sportif, mali ve ahlaki kuralları uygulamanın yanısıra yeri geldiğinde kulübün hakkını korumak, yeri geldiğinde cevap vermek ama her karşına çıkanın seviyesine inmemeyi de gerektirir

Sonra operasyonel süreçlere bakılmalı

3- Görevlendirme & Performans Takibi

işi ehli olana teslim edip ikide bir işine karışmamak, kendi çiftliği gibi yönetmemek

Belirlenmiş dönemlerde de performans değerlendirmesi yapıp hesap sormak, yeni görevlendirmeler yapmak

4- Görevlerin Ayrımı ve Yetki/Onay/Kontrol Mekanizmasını Uygulamak

görev tanımlarını, ayrımlarını ve yetkileri doğru belirlemek, uygulamak, kararların demokratik bir ortamda alınmasını sağlamak

(Örneğin bir transferde, teknik ekip özellikleri tarifleyecek, scout ekibi önerecek, teknik ekip onay verecek, mali birim uygunluğunu onaylayacak)

5- Kaynak Yaratma
Burada kastedilen cebinden para vermek değildir
Mecburi giderler için gereken kaynağı oluşturabilme, gelirleri arttırabilme becerisidir

(Sponsorluklar, ürün satışları, bonservis kira gelirleri, vb. her türlü gelir)

6- Mali ve Sportif Başarıyı Sağlamak
(Denk bütçe yapmak ve buna uymak, bunun yanında uzun dönem ortalamasından daha fazla sayıda şampiyonluk/sportif başarı sağlamak)

7- Geleceğe Yatırım

son olarak da kulübün geleceğine yönelik uzun vade yatırımlar yapılıyor mu buna bakılmalı
Bu, altyapıdan tutun, gelecek vadeden oyuncu transferine, uzun dönemde kazandıracak gayrımenkul, teknoloji, her türlü yatırımın yapılması

Bu kriterlere göre bakılırsa
1 - 2 - 3 - 4 - 6 nolu maddelerde başarılı
5 ve 7’de biraz eksik olduklarını düşünüyorum

3 nolu maddede de, işi ehline teslim etmek tam puan ama performans takibi ve değerlendirmesi baya eksik görüyorum

Galatasaray temsil yeteneğini kaybetti sayelerinde en başta bu sebepten gitmeliler. Futbol dışı branşlar rezalet durumda, çok övülen ekonomimiz CL gelirlerine rağmen ucu ucuna kar açıkladı, futbol takımı tamamen Terim'in hatırına dönüyor. Şahsen görevde durmaları için sebep göremiyorum daha kötüsü gelecek korkusuyla kötüye eyvallah demenin mantığı yok.

ozanin golü sayilsaydi su anda memnunum diyenlerin cogu sövüyordu yönetime

fb de yine aglama emojisi ile cevaplar verirdi bizim yönetime

cok korkak ve pasif yöneticiler yönetiyor kulübü

ft mactan önce cikip konusmasaydi o seyirciler bile gündeme gelmeyecekti

sahada döve döve hakkimizi yiyeceklerdi yine

yönetim mac biter bitmez tüm kurumlari hedef almaliydi
o 6222 saka amacli mi cikartildi

lehimize tartismali pozisyon olunca var neden devreye girmiyor?

allahtan o ofsayt cizgisini bilgisayar ciziyor yoksa o golü kesinlikle verirlerdi

yönetim her gün cikip o pozisyonlari tüm türkiyenin gözünün icine sokmalidir

twitterdeki adminler de böyle
o sayfa da anca ergenleri eglendirmek icin duruyor sanirim

gs twitter sayfasina baktim simdi
bir tane kelime edilmemis o verilmeyen pozisyonlarla ilgili
mac skoruna göre sustugumuz sürece daha cok böyle hakkimizi yerler

görsellerle desteklenip sabah aksam gündeme getirilmeli o pozisyonlar

Mustafa Cengiz’i zaten seviyor ve destekliyordum. Ancak transfer konusunda yapilan hatalar çıldırtıcı seviyeye gelince ben de gitsinler demeye başlamıştım.

Şu transfer döneminden sonra devam etmelerinden yanayım. Efsane bir yönetim çıkmadığı sürece (pek ihtimal vermiyorum) kesinlikle devam etmeliler. Kadro değişikliğine itirazım yok.

Adamın son GSTV konuşmasını seyredin, bu adam gerçekten Galatasaray için herşeyini vermiş. Alp Yalman’dan sonra tek beğendiğim başkan. Galatasaraylı olmaktan gurur duyduğum şeyler söylüyor ve yapıyor. Tam Terim - yönetim ilişkisi rayına girmişken gitmeleri hata olur.

Ha bu transfer dönemi yanıltıcı olabilir derseniz katılırım. Transferde hocanın istediği gibi genç, potansiyelli scout transferlerine bu Ocak ayında olduğu gibi eğileceklerse, buyursunlar tekrar gelsinler.

Transfer konusunda beceriksizler. 2 yıl önce zamanında yapmadıkları bir forvet transferi yüzünden CL tarihinin en dandik gruplarının birinden çıkamadık.

Başkan olarak devam etmek istiyorsa (bence sağlığını öne sürüp bırakmalı) yanındaki duruş efendi ile tek meziyeti onun bunun üstüne zıplamak olan Abdürrahim efendiden kurtulmalı. Daha becerikli bir iki yönetici ile son bir defa denenebilir.

Üst Alt