Oğuz Altay İstifa Etti - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğuz Altay İstifa Etti

Cevap: Oğuz Altay İstifa Etti

Yeni grup gelsin diye falan yok. Kafayı değiştirsinler önce. Tezahuratlar olsn rakibe psikolojik baskı olsun yaratıcı pankartlar olsun vs vs vs gider bu.

Birader senin sıkıntın ne ?

Stad da 50 bin kişi oluyo hepside uA mı bunların yapsınlar diğer taraftarlar baskıyı tutanmı var milleti hayret bişey ya

Herkes öyle olsun ister birader.. Fakat çekirdek çitlemeye gelen adamlarada zorla tezahürat yaptıramazsın..

uA'cıların tek savunduğu şey bu. Siz iyi bişey yaptınızda adamlar katılmadı mı? Önce tezahuratlardan başlayarak kendilerini düzeltsinler. Bozbaykuşlar kadar yaratıcı değiller yahu düşünün artık uA'nın halini.

uA'cıların tek savunduğu şey bu. Siz iyi bişey yaptınızda adamlar katılmadı mı? Önce tezahuratlardan başlayarak kendilerini düzeltsinler. Bozbaykuşlar kadar yaratıcı değiller yahu düşünün artık uA'nın halini.

Sen Arena ya gittinmi hayatında hiç merak ediyorum ? Doğu tribün olsun Batı tribünü olsun burada olan insanlar kolay kolay bağırmazlar. Gol esnasında ayağa kalkarlar birde pozisyon icabı. Stad da uA tezahurat yapıyo zaten karşı tribünde zaman zaman buna eşlik ediyo. Doğu ve Batı Tribün de alkışlarla ıslıklarla baskıyı yapıyo zaten sen merak etme

Sen Arena ya gittinmi hayatında hiç merak ediyorum ? Doğu tribün olsun Batı tribünü olsun burada olan insanlar kolay kolay bağırmazlar. Gol esnasında ayağa kalkarlar birde pozisyon icabı. Stad da uA tezahurat yapıyo zaten karşı tribünde zaman zaman buna eşlik ediyo. Doğu ve Batı Tribün de alkışlarla ıslıklarla baskıyı yapıyo zaten sen merak etme

He onların yüzünden uA ilerleyemiyo dimi.Şimdide bahaneniz bu mu? :D Demekki sen yaratıcı eğlenceli ilgi çekici şeyler yapmıyorsun ki katılmıyorlar. Tezahrat demek sadece bağırmak değildir. Alkış şekilleri var binlerce tür. Islıklar keza öyle. Bunları beste yapan gruplar bile var uyumlu bir sekilde yapıyorlar. uA yaratıcı değildir. Hiç bi numarası yok hep aynı şeyler " haydi bastır galatasarayyyy ne büyüksün galatasarayyyy" biraz aşsınlar kendilerini.. Ama bu kafayla zor. Sen elindekini gönder yerine daha iyisini getirmek yerine 2 tane leeds taraftarının ölümüne sebebiyet veren adamları söz sahibi yap!(baskan demiyorum ama bu adam gölge)..

Dediğinin anlamı yok cidden Bozbaykuş'larla gecesini gündüzünü pankartlara, deplasmanlara harcayanlarla insanları karşılaştırıyorsun. Bir avuç pankart açıp espri yapan,yarısı inci sözlükçü insanlarlan ultraslanı.Cidden yazık sana

Saçma sapan işler yahu. Bu adamlar kendi kendilerine bir dünya kurmuşlar orada yasayip tatmin oluyorlar. Reisler, başkanlar..Boş işler bin kişi yoktur dünyada bunları ciddiye alan. Başkan, koordinatör falan sanki holding, taraftarsin lan sen neyin kasintisi tribi bu?

Seven sevsin bana ne de gereksiz triplere girmemek lazım, elin katili ne alaka Galatasaray için yatmış oluyor.

Öncelikle verdiğin sayıya bakılırsa çok fazla küçümsüyorsun derim.Tribün kültürüyle az çok alakalı olanlara bunlar bu kadar değişik gelmez ama pek bilmeyenlerin nasıl düşündüğünü tahmin edebiliyorum.

Oğuz Altay söylemişti..

Başbakan ıslıklanınca acaba sol örgüt mü yaptı diye sorulunca kendinin , sebahattin abinin ve yılmaz tutuş'un siyasi kimliğini açıkladı..

Araştır biraz hemen bodoslama atlayacağına ..

O sol örgüt zaten sonra ortaya cikip biz yaptik demedimi? Nerden biliyorsun sebahattin reis ile yilmaz tutusu kastettigini ?

Üst Alt