Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı

keşke başarılı olsaydı kuş taraftarın ağzına laf vermeseydi. sen galatasaray efsanesi olmuşsun panathinaikos gibi neydi belirsiz takıma banka olayları ortaya çıkınca gidiyorsun. herkes kaçtı diye düşünür gayet normal. hocalık yapacaksan memleket takımı diye adana'ya yaparsın, fiorentina ister ona yaparsın. hatta gider arap takımına yaparsın kimse takip etmiyor bir yerde gündemden düşersin.

Superligin copleri Samet ve Vitor hugo, son maclarda stoperde Arao

oldschool bir oyun anlayisi

ondan sonra niye basari yok
Hoca, transfer işlerinde uzun zamandır hep kolaycılığa kaçıyor zaten. Babel, Diagne, Emre Mor, Emre Akbaba, Şener transferleri, Onyekuru' nun tekrar tekrar kiralanması, Badou' nun kiralanması, Çipe' ye kaleci diye güvenerek sezona girmesi, yerini dolduramama endişesiyle Belhanda leşine gelen piyango teklifi reddetmesi...Bunların hepsi, ''Aman ne vereceğini bildiğimiz adam olsun'' mottosuyla güya riskten kaçınma adına yapılmış hareketlerdi; çoğu da takıma uygun olmayan ve/veya ederinin üzerinde maliyetlerle alınmış oyunculardı. Sorsan, istediği oyuncular alınmamış oluyordu hep. Bazen doğru olsa da nedense genellikle Modeste, Alan gibi transferi çetrefilli oyunculardı istedikleri. Makul denebilecek, FB nin 'kaptığı' Szalai ve M. Mohamed vardı aklıma gelen, onu da çok geçmeden siliverdi...

İspatı kabil değil ama Pana' da devam edebilseydi, yazın yine bilindik adamları isteyecekti muhtemelen...

Başarısız olmuş olabilir eyvallah birşey demiyorum. Devre arası 2 3 takviye yaptı ama kalanlar sistemine uygun değildi falan diyelim de sen Galatasaray ile hukukun iyiyken niye fenerin çöplerini temizleyip başarısızlık yoluna adım attım hocam onu anlamadım. Dünya da oyuncu mu yoktu da Samet arao falan tüm vasat topçuları aldın 11 e koydun?

Seni seviyoruz iyi tamam da neyini savunalım şimdi bu durumun?

Ya Merve bacı allasen rakibinden 6 puan fark yemiş hoca. Gs değil ki orası kredisi olsun
Yunanistanin fenerbahcesi Pana knk. Herifler en son 09-10 sezonunda sampiyon olmus. Bu surede 15-16 td degismisler.

Ne taraftarda ne yonetimde sabır kalmamış. Muhtemelen gelen de sampiyon yapamazsa ayni kaderi paylasacak terimle.

Bunlar istiyor ki Roma 1 günde kurulsun. Pana hem kadro hem oyun olarak Aek ve Paokun gerisinde. Kadro olarak Olynin bile gerisinde bence.

Başarısız olmuş olabilir eyvallah birşey demiyorum. Devre arası 2 3 takviye yaptı ama kalanlar sistemine uygun değildi falan diyelim de sen Galatasaray ile hukukun iyiyken niye fenerin çöplerini temizleyip başarısızlık yoluna adım attım hocam onu anlamadım. Dünya da oyuncu mu yoktu da Samet arao falan tüm vasat topçuları aldın 11 e koydun?

Arao yaz dönemi gitmisti. Hoca sadece Sameti aldi o da kiralık yaw

Hadi Arao geldiginde zaten ordaydi onu kullanmasinda bir sakinca yok.

Ama Samet cöpünü transfer ettirmesini bana kimse savunamaz. Hoca bence agir sacmaladi burda.

Samet iyi stoper olsa yine anlayacagim ama herif topcu degil. Gidip Fener‘in cöpünü temizliyorsun olacak is degil.

Samet'i transfer ettiğinde anlamıştık bir halt olmayacağını, Fatih Terim'e transfer yaptırmayacaksın. Transferi yapıp vereceksin.

Neyse bu kupa Panaya girsin
GNvKnZiWsAEC2cg

Herseyin bir devri, verimli kullanim omru var. Bize cok sey verdi gercek anlamda efsanelerimizden ama Artik emekli olmali. Umarim soz konusu davadan basi agrimaz.

Üst Alt