Rasim Ozan Kütahyalı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rasim Ozan Kütahyalı

Cevap: Rasim Ozan Kütahyalı

Her programda Fethullah Gülen'i över, yok şöyle iyi hizmet yok bilmem kaç ülkede okulları var vs.

Ama gel gör ki köşesinden meyhane tavsiyeleri de yapar şarabı güzel vs. :)

Ya öyle olacaksın ya böyle. Samimi bulmuyorum kendisini.

Her programda Fethullah Gülen'i över, yok şöyle iyi hizmet yok bilmem kaç ülkede okulları var vs.

Ama gel gör ki köşesinden meyhane tavsiyeleri de yapar şarabı güzel vs. :)

Ya öyle olacaksın ya böyle. Samimi bulmuyorum kendisini.

katilmiyorum.. Turkiye bu yuzden bi arpa boyu yol alamiyor.. Fetocu olan sarapciya, sarapci olan fetocuya saygisiz oldugu surece bizden bi halt olmaz.. yonetimi ele geciren kendi gibi dusunmeyeni ezme pesinde hep..

ROK'u cok dinlemedim ama dedigin gibiyse iyiymis.. Sarapci oldugun halde Feto'yu ovebiliyorsan, daha dogrusu sevmedigin herhangi bir insanin olumsuz yonunu toptan reddetmek yerine alkislayabiliyorsan, o zaman olmussundur..

katilmiyorum.. Turkiye bu yuzden bi arpa boyu yol alamiyor.. Fetocu olan sarapciya, sarapci olan fetocuya saygisiz oldugu surece bizden bi halt olmaz.. yonetimi ele geciren kendi gibi dusunmeyeni ezme pesinde hep..

ROK'u cok dinlemedim ama dedigin gibiyse iyiymis.. Sarapci oldugun halde Feto'yu ovebiliyorsan, daha dogrusu sevmedigin herhangi bir insanin olumsuz yonunu toptan reddetmek yerine alkislayabiliyorsan, o zaman olmussundur..

Evet senin gibiler yüzünden bizden bi halt olmuyor işte. Dediğinden çıkan sonuç. :)

Bu arada dediğim herkesin birbirine düşman olması değil. Cemaat ve AKP'nin gücünden yararlanıyor ama ideoloji olarak alakası yok. Yandaş diyoruz biz bunun gibilere.

Evet senin gibiler yüzünden bizden bi halt olmuyor işte. Dediğinden çıkan sonuç. :)

Kardesim ben adami gunahim kadar sevmem.. Ama sevmiyorum diye takdir etmem demek degildir bu.. Bak Feto diyorum, ozellikle oyle dedim anlayasin diye.. ama oyle dedigim halde adamin okullarini ve yurtdisindaki aktivitelerini takdir ediyorum.. Gittim yerinde gordum, helal olsun..

Kardesim ben adami gunahim kadar sevmem.. Ama sevmiyorum diye takdir etmem demek degildir bu.. Bak Feto diyorum, ozellikle oyle dedim anlayasin diye.. ama oyle dedigim halde adamin okullarini ve yurtdisindaki aktivitelerini takdir ediyorum.. Gittim yerinde gordum, helal olsun..

Dostum beni yanlış anlayıp yazmışsın zaten. Ben ya düşman olacaksın ya yanında olacaksın demiyorum. Bu tip adamlar cemaat ve AKP'nin şemsiyesi altında durup sürekli onları övüp nemalanan insanlar.

Emin ol bugün güç dengeleri zıt yönde olsa idi bu tipler cemaate ve akpye karşı olurlardı. Ben bunu kastettim.

rasim ozan taklidini güzel yaparım

ismail baki tuncerden öğrendim

"ğaaayır yalan zöğlüozun"

Dostum beni yanlış anlayıp yazmışsın zaten. Ben ya düşman olacaksın ya yanında olacaksın demiyorum. Bu tip adamlar cemaat ve AKP'nin şemsiyesi altında durup sürekli onları övüp nemalanan insanlar.

Emin ol bugün güç dengeleri zıt yönde olsa idi bu tipler cemaate ve akpye karşı olurlardı. Ben bunu kastettim.

Hakli olabilirsin.. Inan bana ROK'u toplam 15 dk dinlemisligim yoktur :) Bir cumleden yola cikarak yanlis yorumlamis olabilirim.. Buyuk ihtimal bu adam hukumette kim varsa ona yalakalik yapacaktir, Turkiye'de bunlardan dunya kadar var, sasirmam..

Umarim bir gun gercekten birbirimize saygili olmayi ogreniriz.. Okudugu siirden hapis yatan basbakan, karikaturden dolayi mizahcilara dava acmadiginda adam oluruz.. Aslinda soylemek istedigim buydu, senden bagimsiz olarak.. zaten Basta da sen oylesin demedim..

Sike süreci basladiginda bu adama reis bile diyenler vardi forumda,ne oldu?Basbakan kisiler ve kurumlar ayri tutulmali,gerekirse avrupaya gidilmez deyince Rasimde Fenerin küme düsürülmesine karsi cikti,yalakanin kralidir Rasim,omurgasizdir,yarin baska bir parti basa gecerse siyasi görüsleride degisecektir.

Sike süreci basladiginda bu adama reis bile diyenler vardi forumda,ne oldu?Basbakan kisiler ve kurumlar ayri tutulmali,gerekirse avrupaya gidilmez deyince Rasimde Fenerin küme düsürülmesine karsi cikti,yalakanin kralidir Rasim,omurgasizdir,yarin baska bir parti basa gecerse siyasi görüsleride degisecektir.

Adam show yapiyor.......okadarda takma kafana:D

:sgr:

Hayatimda gördügüm en büyük Troll.

Stüdyoda kavga baslatip,ortalik gerginlesince "oooo hhooo haaaaaa" seslerine uyuz oluyorum.

O kadar para aliyorsun,git bi sacini kestir,tras ol bilmem ne insana benze.

Son zamanlarda dönekleşti yine. Kendisi adına açtığım başlık ve yaptığım övgülerden utanıyorum şu an.

Son siyasi programını izlediğimde 28 Şubat darbesinde bir Bakan'ı eş cinsel diye tehdit edip istifa ettiren gazeteci Ertuğrul Özkök'ü sıkıştırıyordu..Adam sonra itiraf etti..Doğan Medyası'nın bu olaydan sonra paçaları tutuştu..Aydın Doğan Rasim Ozan'ı evinde ziyaret etti ve Ertuğrul'a şerefsiz dedi..Bu güzel bir gazetecilik başarısıdır..Bu genç yaşta her türlü taktir ediyorum bir tek çok bağırıyor..

Bu şerefsiz, Atatürk düşmanı herifi ne olursa olsun sevmem mümkün değildir. Karşı görüşlerinize saygılıyım, beni ilgilendirmez.

Üst Alt