Rui Costa, Benfica'nın Başına Fatih Terim'i Getirmek İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rui Costa, Benfica'nın Başına Fatih Terim'i Getirmek İstiyor

Psv bizi yendi , bizi yenen Psv'yi Benfica yendi o yüzden bizim hocamızı Benfica neden alsın ?! 5 yaşında bir çocuğa yakışacak harika bir korelasyon ya , dahiyane. :asd:

Bu haber uydurma falandır gram ihtimal vermiyorum da onca argüman varken böyle dandik bir tespitle açıklama yapmak anca bu tespitin sahibine yakışırdı.

Psv bizi yendi , bizi yenen Psv'yi Benfica yendi o yüzden bizim hocamızı Benfica neden alsın ?! 5 yaşında bir çocuğa yakışacak harika bir korelasyon ya , dahiyane. :asd:

Bu haber uydurma falandır gram ihtimal vermiyorum da onca argüman varken böyle dandik bir tespitle açıklama yapmak anca bu tespitin sahibine yakışırdı.
Peşimi ne zaman bırakacaksın?!..

Benfica, ligde liderin sadece 7 puan gerisinde, Avrupa maçları için de öyle bir kıyaslama yapmaktan daha doğal ne olabilir?..Ben de ihtimal vermediğimi söyledim zaten...

Böyle bir sataşma da sana yakışırdı, hiç şaşırtmadın. Düşündüm de eğlenceli birisin aslında!..

hoca benficanın başına geçerse rui soracak. hocam gs den kimi alalım?

fatih hoca muslerayı alalim yada babel ve fegh ilerde top tutarda kullaniriz der mi?

demez bizden kimseyi alacagini sanmiyorum

Üst Alt