Şansal Büyüka: "Galatasaray, Bafetimbi Gomis'le ilgileniyor" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şansal Büyüka: "Galatasaray, Bafetimbi Gomis'le ilgileniyor"

Gomis kalitesinde adamı ya bu yaşta getire bilirsin yada çok gençken şans eseri ile ikna edip. Celtic de oynayan dembele yi alabilirdik mesela. Kapalı kutu ya tutarsa ama tutardı gördük ki büyük ihtimallde. En iyisi hem gomisi alacaksın hemde genç ya tutarsa vaat eden ikinci santrofor. Gomis kısa vaade için önemli hamle olur. Uzun planlı proje için konuşmaya gerek yok tabiki. Fiziki mücadelenin en yüksek olan fransada halen takır takır oynayan adam bizim ligde zorlanmaz ki kalitesini tartışmam zaten.
Ama takımın komple işlemesi de gerekir bu arada. Gomis alıp da şampionluk için yeterli dersek duvara toslarız.

Cok yanlis bi tranfer olur. 32 yasinda Drogba alirsin, Gomez alirsin Ibrahimovic alirisin boyle orta klas oyuncuyu bu yasta almazsin! Ha bide bonserviz bedeli de varmish isin icinde :D

Osmanlispor, Kayseri , Bursa icin tam isabet olur. Bizim takima yasli oyuncu gelecekse Gomez , Drogba seviyesinde biri gelsin.

Gerçekten hiç hiç gerek yok futbolda dün diye bişey yoktur arkadaş aldığın adam sana ne verebilecek odur önemli olan

Bıkmadınız mı adamların geçmişine para vermekten ? suyu çıkmış yıldızları almaktan ?

Şimdi ''Gomis gelsin Negredo gelsin'' diyen adamlarla senenin ortasında kıçını kaldıramayan takımı görünce ''Takımı gençleştirin aç adam alın bunlar ne böyle mücadele 0 Galatasaray ruhu yok hiçbirinde'' diyenler aynı kişiler bende bunu anlamıyorum

Aysal zamanında Bülent Tulun bonservisi elinde iken getirmek istemişti Gomis'i, çoğunluk burun kıvırmıştı. Üstelik 29 yaşındaydı adam. Şimdi ise hem yaşlandı, hemde bonservis bedeli var. Dursun varken bu durumdaki transferler bile ultra gelmeye başladı göze.

Gerçekten inşallah böyle bir mallık daha yapmaz bizim yönetim

32 yaşında kalp problemi olan bir adama bonservis verip almak üstelik en az 3 yıllık filan sözleşme imzalar bu danalar adamla

Gerçekten tam bizim yönetimin çapına uygun işler ...

Gerçekten inşallah böyle bir mallık daha yapmaz bizim yönetim

32 yaşında kalp problemi olan bir adama bonservis verip almak üstelik en az 3 yıllık filan sözleşme imzalar bu danalar adamla

Gerçekten tam bizim yönetimin çapına uygun işler ...

Sagda solda yazilanlarin aynisini yazmak yerine bi arastir istersen gomis son yillarda kac maca cikmis.

Sagda solda yazilanlarin aynisini yazmak yerine bi arastir istersen gomis son yillarda kac maca cikmis.

Adam 32 yaşında hayatında oynadığı en büyük klüp Lyon

32 yaşında bonservis verilip bir yığın maaşla alınacak adam değil 32'sini devirmiş adam alacaksan Ibrahimovic gibi Gomez gibi Drogba gibi adam alırsın hani en kötü J.martinez dzeko seviyelerine çıkabilmiş bir adam alırsın

Ben bir forvet oyuncusunun yaşına takılmam hayatta ama 32 yaşında bonservisiyle alacağın adam Gomis olmaz arkadaş

2014'de bonservissiz olarak 29 yaşında gelecekti o zaman bişey demezdim 2 forvetimizden biri olurdu rahatlıkla

Kara Gözlüm

Senin yanında simsiyah geceler renkli görünür

Gözlerinin karası beni öldürür

Sanma ki bu derde çare bulunur

Sevdan yaralar beni kara gözlüm.

Kimse bakmasın karanlıklara

Gözlerini görür dayanamam buna

Dünyayı yakarım senin uğruna

Gel de bu hasret bitsin kara gözlüm.

Güneş doğunca gecenin karası kalkar

Geriye bir tek kara gözlerin kalır

Bilsen güneş buna ne çok kırılır