ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray 3-0 Lokomotiv Moskova | MS | 18 Eylül | beIN Sports Haber

Bundan yaklaşık 16 yıl önce Şampiyonlar Ligi'nde yine oynamışız ve işin ilginç yanı o maçta bizim başımızda Fatih Terim, onların başında Yuri Semin var. İki takım ve iki teknik adam 16 sene sonra yine buluşacak. Yuri Semin onların Terim'i denebilir. 70 yaşında tekrar geldi takıma ve çok uzun zaman sonra şampiyon yaptı Rusya'da.

Bu mac aslinda tribunlerin barcelona koydu sen de koy tarzinda dogaclama tezahurat urettigi bir macti

Ilk macta lokomotiv i deplasmanda 2-0 yenmistik . Ve bu 5 inci macti , kazanasak bruggeyi gececektik , beraberlik durumunda ise son maclar oncesi avrupa ligi yani 3 unculuk garantilenecekti ikili averajla

Maci 2-1 kaybettik , ava giderken avlandik , beraberligi bile koruyamadik

Son macta da grupta 6/6 yapan barcelonaya yenildik , lokomotiv yenilse yine ikili averajdan 3 uncu olacaktik , biz kazansak 2 inci olacaktik ama lokomotiv kazaninca hem son 2 maci kazanarak gruptan cikan takim oldular hem de biz sonuncu olarak elendik

Bu 2-1 lik mac avrupadaki duraklama donemimizin gerilemeye dondugu macti

Tromsoler , helsingborglar , hem bu mactan sonra basladi

Cikisimiz deplasmanda atletic bilbao ya 1-0 yenilerek ucu ucu a elendigimiz mactan sonra baslamisti , bu da o cikisin bitisi olan macti

Bu maci rahat aliriz ama Porto maclarini bilmiyorum. Forvet cok onemliydi.

Rodriguez ve Emre cok formda olmasi lazim.

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

Forvetsiz oldugumuz için ilk mac ilk puan kaybi. Ve ben hic puan puan alacagımızı düşünmüyorum Trabzon maçından sonra.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Bunu kazanamazsak direk elenelim zaten boşuna 5 maç daha oynamayalim

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

17791.jpg

Bu mac aslinda tribunlerin barcelona koydu sen de koy tarzinda dogaclama tezahurat urettigi bir macti

Ilk macta lokomotiv i deplasmanda 2-0 yenmistik . Ve bu 5 inci macti , kazanasak bruggeyi gececektik , beraberlik durumunda ise son maclar oncesi avrupa ligi yani 3 unculuk garantilenecekti ikili averajla

Maci 2-1 kaybettik , ava giderken avlandik , beraberligi bile koruyamadik

Son macta da grupta 6/6 yapan barcelonaya yenildik , lokomotiv yenilse yine ikili averajdan 3 uncu olacaktik , biz kazansak 2 inci olacaktik ama lokomotiv kazaninca hem son 2 maci kazanarak gruptan cikan takim oldular hem de biz sonuncu olarak elendik

Bu 2-1 lik mac avrupadaki duraklama donemimizin gerilemeye dondugu macti

Tromsoler , helsingborglar , hem bu mactan sonra basladi

Cikisimiz deplasmanda atletic bilbao ya 1-0 yenilerek ucu ucu a elendigimiz mactan sonra baslamisti , bu da o cikisin bitisi olan macti
Brugge maçında stad daydım Emre Aşık denen kazma yakmıştı bizi mal Emre

En çok üzücü ve moral bozan şey, şu takıma taraftar olarak bir çoğunuzun neredeyse hiç bir inancı olmaması. Evet, yönetim forvet almamakla hata etmiş olabilir; fakat takım antrenörü Mustafa Cengiz olmadığı gibi, yardımcı antrenörde Abdürrahim Albayrak değil. Bu yaptığınız yorumlarla aynı ruhla maça gidiyorsanız, gitmeyin....

Bizim maçtan 4 gün önce Dinamo Moskova derbisine çıkacaklar bu bir avantaj.
Maçlarına bakarsak gol atmakta çok zorlanıyorlar özellikle deplasmandaki maçlarda isabetli şutu bile zar zor atmışlar.
6 maçta 4 gol atıp 4 gol yemişler 2 galibiyet 2 beraberlikle 8 puan toplamışlar.
1 puan cepte gibi ama gruptan çıkmayı istiyorsak gömüp geçmeliyiz.

Üst Alt