⚽ SL 19/20 H:32 | Ankaragücü 1-0 Galatasaray | MS | 12 Temmuz - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav takimi da,hocayi da eleştirin de dogru noktalari gorup elestirin artık.su 6 haftayi gordunuz,ona gore konusun.lig bitti bizim icin.sezonun genelini degerlendirmek lazim.basaksehir macini onca eksikle iyi oynadık, imparator yaziyosunuz,ankaragucu yenildik istifa.bu ne sacmalik ya.ergence işleri birakalim artik.konusmak ,tartismak istemiyorum bu tiplerle

Ilgilenmiyorum kardes,seneye sampiyon oldugumuzda sevincli yorumlar yazarsan keyifli soylesiler ederiz belki.iyi forumlar

Dediğin gibi inşallah seneye şampiyon oluruz fakat yaptığın yanlış bir şey. Maç bitmiş, lig sonuncusuna yenilmişiz ve 8 haftadır kazanamıyoruz. Sen çıkmış eleştiren herkese yok fenerli, yok yazın beğenin kim fenerli anlayalım. İnsanları ötekileştirmenin bir anlamı yok. Yenildiğimiz takımda dediğin gibi icardi falan oynamıyor. Severiz, saygı duyarız ama bu rezaleti eleştirmek herkesin hakkı. Bu takımın 3 yıldır hocası Fatih Terim. Bütün kadroyu kendisi kurdu. Yedekte o çöplerin olmasının sorumlusu ben değilim. Severek takip ettiğim birisin, inandığın şeylere inanmayan insanlara da saygı duy lütfen. İyi forumlar

Yav takimi da,hocayi da eleştirin de dogru noktalari gorup elestirin artık.su 6 haftayi gordunuz,ona gore konusun.lig bitti bizim icin.sezonun genelini degerlendirmek lazim.basaksehir macini onca eksikle iyi oynadık, imparator yaziyosunuz,ankaragucu yenildik istifa.bu ne sacmalik ya.ergence işleri birakalim artik.konusmak ,tartismak istemiyorum bu tiplerle
Geldiği ilk sezon tudorun antrenmanları ile şampiyon oldu kattığı bir şey yoktu. 2. Sezon gomisin satılmasına izin verdi. Ve falcao diagne mitrouglu gibi oyunculara dünyanın parasını verdirtti gomis performansi alamadı ve seri nzonzi Babel gibi oyuncular bu lig için üst düzey olmasına rağmen onlardan da fayda sağlayamadı oynadığımız oyun zaten rezalet ligin en sonuncu takımına da puan ver eleştirmekte haksız mıyız ?

bu futbolcular 3 yıldır ruhsuz oynuyor, rakiplerin kötü olması ve bireysel yeteneklerle birşekilde kazanıyorduk. Bireysel yetenek de olmayınca manzara bu oluyor... Hepsine lanet olsun... Fatih hocayı hiç bu kadar çaresiz görmedim. Azıcık akıllı ve ruhuyla oynayan adam bulmak bu kadar zormu? başlayacam yeteneğine yıldızına... boktan takımların yabancıları büyük takıma gitmek için kıçını patlatıyor, büyük takıma gidenler kendini bir şey sanıp kıçını yayıyor... maçların hepsi birbirinin aynısı yeter yahu..

Seyirci olmayınca takımın foyasıda ortaya cıktı. Hele ki evdeki maçlarda. Musleranın bizi bir sene şampiyon yaptığı gibi seyircide son 2 sezon şampiyon yaptı demekki.

Üst Alt