⚽ SL 20/21 H:41 | Denizlispor 1-4 Galatasaray | MS | 11 Mayıs - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sene içinde olan şeylere zaten sürekli herkes kızıyor, hayıflanıyor. Ama bu son maçta penaltı kaçırırsan tabiki suçlu olursun. Bu her yerde böyledir. Umarım şampiyon oluruz. Bjk aşırı demoralize oldu, o yönden bir şansımız var.

Onu diyorum, birak simdi Akbaba falan, les iste bir dolu oyuncu var elde. Yazin soveriz, kizariz, sampiyonluk icin 1 mac daha var.. Ha 2 ha 3.. Mesele son macta :) Tam destek..

ben hocayı deliler gibi savunan adamım. Ama artık yeter. gerçekten inanılmaz hatalı işler yapıyor.üç adam değiştirmesi gereke yerde değiştirmez. sadece bir veya iki değişikliğin gerekli olduğu yerde üç adam değiştirir.

Ben mac icine falan israrla yazdim.. Hoca savunuyorum diyemem ama biraz koruyorum saygisizlik yapanlari gordukce.. Ama mac icinde yazdimn Emre K. girmeliydi hemen ikinci yari basinda.. 2 gol direkt katkisi var ve hareketlendirdi on tarafta tam ona uygun rakip vardi kapanan ama agresif olmayan. Tam onun disine gore. Daha once girseydi Arda yerine mesela, 6 gol atmistik..

ya hatay sen nasıl 7 yersin . Ulan akbaba yarardan çok zararsın. İnşallah seni göndeririz sezon sonu. Tabi şampiyon olursak fatih bırakmaz bunu evladımmmmm diye sarılır. Çünkü kendisi de kötü topcuydu.

Katılıyorum ama aslında olayın bir golle alakası yok.
Azıcık düzgün futbol oynasaydık veya takım sadece fit olup sağlam mücadele etseydi çok ciddi puan farkıyla şampiyon olurduk.

Süper Lig’de iyi futbol oynayan bir takım yok.
yedek bekleyen adamlarimiz cogu macta sahaya cikanlardan daha iyi
bizim 5 hamle sansimiz varken her maci döve döve cevirmemiz gerekiyordu
orta saha merkezi haric her bölgede bol alternatifimiz vardi

Hayir benim anlamadigim ilk penaltiyi babel atmisken ustelik iyide atmisken muhtemelen penalticida oyken ikinci penaltida emre mi topu istedi yoksa hoca mi o atsin dedi. Neden boyle bisey oldu gercekten kader noktasi gibi bisey

mac orda 0-3 olsa ikinci yari kopacakti muhtemele 5-6 ya gidecekti su an net bayram yapiyor olacaktik. Hay tukureyim ya

yahu renktaş türkiyenin en büyük takımı olduğumuz zaten tescilli birşey.işte bu yüzden hep söylerim birazcık doğru transferleri yaptığımız zaman bunların karşımızda durması mümkün değil.
ama biz ne yapıyoruz rezalet transferler.

yahu sinerjinin kralını yaparız. Bunda sıkıntı yok. şu an elim ayağım titriyor..
Tamamda Futbol bu iste kazanamayabilirdikte kazandik 5 olmadi 6 olmadi 4 oldu artik Malatyaya Allah Ne verdiyse Oynayacaz .

Gürcan Bilgiçe tecavüz mü ettiler, suratından dökülen bin parça 😂

Onlarin hayali su idi;

Emre gelecek ucup kacacaklar, sampiyon olacaklar en olmadi 2. . Onlarin FT'si Emre olacakti guya.. Ondan hayalleri yikildi.. Goz var izan var, Emre geldiginden beri basa, zaten o belirliyordu kadroyu Erol varken de, iyi top oynamiyorlardi zaten. Dua etsinler onceki hafta ite kaka yendiler.. Gecen hafta havlu atmalari lazimdi aslinda.

ya hatay sen nasıl 7 yersin . Ulan akbaba yarardan çok zararsın. İnşallah seni göndeririz sezon sonu. Tabi şampiyon olursak fatih bırakmaz bunu evladımmmmm diye sarılır. Çünkü kendisi de kötü topcuydu.

Ben israrla katilmiyorum. Nafile kiziyorsunuz...
Soyle diyelim, TS macinda golu atan sonraki haftada 3 puani getiren Akbaba idi. Bak hatirlatma bu, oyuncu iyi seviyoruz demiyorum. Olaya bu acidan bakin bir de...

Üst Alt