SL 21/22 H:3 | Altay 0-2 Fenerbahçe | MS | 29 Ağustos - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:3 | Altay 0-2 Fenerbahçe | MS | 29 Ağustos

Adamların forveti yok sol beki yok önemli oyuncuları İrfan, Pelkas yok. Ama teknik direktörleri 50 tane transfer istemek yerine elindeki mevcut oyuncuların oynayabileceği bir taktik anlayısıyla oyuna başlıyor ve 3 de 3 yapıyor. Bizim hoca hala elimizde Melo yok Fernando yok bla bla.

pelkası umarım satarlar fbnin geçen sene sorunu savunmaydı bu sene onu çözmüş gibi duruyorlar pelkas hücümdaki en iyi adamları satılması iyi olur

Her zaman söylerim büyük takımın öncelikli halletmesi gereken savunmadır hücum değil, büyük takım farkını ortaya koyar zaten bir şekilde gol atar. Bütün takımları izledim maalesef en sağlam takım olarak feneri görüyorum, bu oyun anlayışlarıyla rahat şampiyonluk yaşarlar. Gol pozisyonu bulamasalar bile çok sağlam ve dirençli bir oyun oynuyorlar savunmada da açık vermiyorlar.

Biz umut vaadediyoruz çok tehlikeli yetenekli takımız ama oyun kurulumu konusundaki başarısızlığımız yüzünden kolay önlem alıyor rakipler bize. 2/3 adamla yalandan ön alan presine bile verecek cevabımız yok. Ancak büyük maçların tamamında çok başarılı olacağımızı düşünüyorum. Trabzon maçını sa rahat alırız diye düşünüyorum ama şampiyonluk için oyun gelişmeli.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2018'de en az gol yiyen basaksehir(22) Sampiyon Galatasaray
2019'da en az gol yiyen basaksehir(34)
Sampiyon basaksehir
2020'de en az gol yiyen Galatasaray(36)
Sampiyon memiktas

Defansif takimlarin ligimizde sampiyon oldugu savı pek gecerli değil gibi.
Tabi Avrupa kupalarinda bu tez gecerli olabilir.

Fenerin kadrosu zaten gecen sene kotu degildi simdi hoca faktoru Ile cok kaliteli olmasada bir oyun oynuyorlar.

Biz kendi isimize bakalim. Galatasaray in iyi oldugu bir sene fenerin sampiyon oldugu gorulmus mu.

Abi yalnız ligte iyi oynayan hiç takım yok. Futbol kalitemiz harbi yerlerde. Beni artık şampiyonluk falan heyecanlandırmıyor. Şimdi ki izlediğimiz strateji güzel ama bunu devam ettirmek ve işletmek önemli. Genç potansiyelli al verim al sat, belli bi sistemi oturt bu yönde ama sahadaki oyunu da düzelt. Şampiyonluktan daha çok heyecanlandıracak şey sahada günümüz futboluna uygun oyun oynamaktır zaten bunları yaptıktan sonra avrupada da ligte de başarılar gelir

Iskoclar'in dandik guce dayali takimi bile bizi cok zor durumda bakmisti en ufak baskiyla. Demistim kotu ornekler veriyoruz diye. Su Altay bizi cok zorlar. Onde cok hizli ve pres yapan guclu oyunculari var. Buldugunu atacaksin bu Altay'a iste rakibimizde bunu yapti.

Son düzenleme:
Üst Alt