SL 22/23 H:11 | Fenerbahçe 1-0 Başakşehir | MS | 22 Ekim - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bakın bu gidişle yarıştan kopmamiza bir kaç maç kaldı. Hiçbir şey yokmuş gibi davranmanın bir faydası yok. Toparlanmazsak fener şike ile, hakem ile alacak bu sezon istediğini. Düşüşler elbette olur. Ama kötü futbol yıllardır devam ediyor.

Ikisi ayni sey degil yalniz.

Katildigim nokta rakibin, cebren ve hile ile saflari sIkI tutarak isler cevirebilecegi ki bunu biliyoruz ve tecrube ettik.

Ancak;

bu gidisle yaristan kopmamiza birkac mac kaldi : Hayir, henuz cok erken bunu soylemek icin ve yarin kazanirsak lider ile 3 puan fark olacak sadece. Ki kaybetsek dahi henuz birsey bitmis olmayacak bunu soylemek icin cok erken

Ikisi ayni sey degil yalniz.

Katildigim nokta rakibin, cebren ve hile ile saflari sIkI tutarak isler cevirebilecegi ki bunu biliyoruz ve tecrube ettik.

Ancak;

bu gidisle yaristan kopmamiza birkac mac kaldi : Hayir, henuz cok erken bunu soylemek icin ve yarin kazanirsak lider ile 3 puan fark olacak sadece. Ki kaybetsek dahi henuz birsey bitmis olmayacak bunu soylemek icin cok erken
Umarım dediğin gibi olur. Bir kaç maç puan kaybedersek işin psikolojik tarafı var. Bu yüzden Alanya maçı çok önemli. Hayati bir üç puan.

erden babanın basın toplantısı işe yaradı ama adamlar hakeme rağmen kazandı ve ligin en iyi takımını yendiler bu jorge çok büyük hoca ben son zamanlarda bu kadar iyi hoca görmedim ortalama oyunculardan oluşan kadroyu inanılmaz etkili oynatıyor yapacak bir şey yok çok rahat şampiyon olurlar tek umut bjk görünüyordu sezon başı ama onlardada tam tersi hoca aşırı vasat ts ile 2.lik kovalarlar

şunuda söylemeden geçemeyeceğim fb nin bu oyunla hakeme ihtiyacı yok hakemsizde şampiyon olur fakat işi şansa bırakmak istemeyecekler dün ki maç GS'nin gazını alalım amacıyla bilinçli olarak yapıldı bundan sonra ki haftalarda hakem desteği fenere devam edecek çünkü seçim var fb camiasının gazını almak istiyorlar

Fener gene hiçbir şey oynamadan kazandı. XG 0.5 kaleci hatası olmasa sabaha kadar gol atamazdı fener. Deplasmanlarda çok zorlanıyorlar ki 2 defa İstanbul dışına çıktılar. O deplasmanlarda da hakemlerimiz sağolsun her türlü yardımı yapmaya hazırlar. Hakemler adil olmuş olsa ve fikstürleri değiştirmiş olsak Jorge şuan Portekiz dağlarında "niye böyle oldu " türküsü söylüyordu.

Fenerin yaptığı iki tane iyi şey var : 1Ön alan baskısı 2 ofsayt taktiği ve orta sahanın kendi kalemlerine bakan 15/20 metresini çok iyi kapatmak. Başka da bir haltları yok.

erden babanın basın toplantısı işe yaradı ama adamlar hakeme rağmen kazandı ve ligin en iyi takımını yendiler bu jorge çok büyük hoca ben son zamanlarda bu kadar iyi hoca görmedim ortalama oyunculardan oluşan kadroyu inanılmaz etkili oynatıyor yapacak bir şey yok çok rahat şampiyon olurlar tek umut bjk görünüyordu sezon başı ama onlardada tam tersi hoca aşırı vasat ts ile 2.lik kovalarlar
Siz Fenerbahce macini seyrediyorum diye Man City macini izlediniz galiba.

Normalde pek takmam ama sezon başında bir spor programı konuğu astrolog ligin son dönemecine kadar fb önde gidecek son düzlükte Galatasaray geçip şampiyon olacak demişti, dur bakalım haklı çıkacakmı göreceğiz ama çıkarsa fenerliler artık bu travmadan zor kurtulur

doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar şu yorumlara bak olanı söyledik diye kuş ilan edilmişiz yine biri forum temizliği felan demiş aynen kardeşim aynen kanaryayım ben ama 12 senedir kendimi gizledim forumda hesabım silinmedi sende haklısın

Biz kötü oynuyoruz, adamlar iyi oynuyor ama bu hakkımızın yenmesini haklı kılmıyor. Ayrı mevzular bence, erden timurunda dediği gibi oyun olarak özleştiriyi de yapmamız lazım ama.

Farklı bir şey demiyoruz ama nedense günah keçisi ilan ediliyoruz. Biz önce oyundaki eksikleri konuşalım. Hakem hatalarını zaten herkes kabul ediyor.

Bu maci Emre Belözoglu yaptigi/yapmadigi hamlelerle vermisti ama emsal teskil eden bir mac oldu. Konya ve Besiktas maclarinin deplasmanda olmasi sebebiyle puan kayiplari anlasilabilirdi ama oyun olarak hakem ittirmesinin etkisiyle özellikle ic sahada cok gaza gelmislerdi. Bu mactan sonra ic saha maclari Sivas, Giresun, Hatay ve bize karsi. Savunmada iyi duran ve hücum planini savunma arkasina sarkma üzerine kuran hocalar basarili oldu.

Sivas'a hakem hediyesi penaltiyla 1 gol atabildiler, Giresun macinda normal bir penaltidan golü buldular. Baska golleri yok. Bize karsi tarumar oldular. Adam akilli gol atabildikleri tek mac Volkanli Hatayspor'a karsi.

Üst Alt