SL 22/23 H:13 | Fenerbahçe 1-0 Sivasspor | MS | 7 Kasım - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzonsporv Fenerbahçe

Antalyasporv Fenerbahçe

Gaziantep FKv Fenerbahçe

Ümraniyesporv Fenerbahçe

Adana Demirv Fenerbahçe

Kayserisporv Fenerbahçe

Alanyasporv Fenerbahçe

Karagümrükv Fenerbahçe

Başakşehirv Fenerbahçe

Sivassporv Fenerbahçe

Giresunsporv Fenerbahçe

Hataysporv Fenerbahçe

Galatasarayv Fenerbahçe

fbnin kalan dep maçlarına bakın bi,şuan gülsün eğlensinler : )
Ts, Kayseri,Adana, Başak Avrupa için kapışacak. Diğerleri düşmemek için, biz de şampiyonluk için.

Trabzonsporv Fenerbahçe

Antalyasporv Fenerbahçe

Gaziantep FKv Fenerbahçe

Ümraniyesporv Fenerbahçe

Adana Demirv Fenerbahçe

Kayserisporv Fenerbahçe

Alanyasporv Fenerbahçe

Karagümrükv Fenerbahçe

Başakşehirv Fenerbahçe

Sivassporv Fenerbahçe

Giresunsporv Fenerbahçe

Hataysporv Fenerbahçe

Galatasarayv Fenerbahçe

fbnin kalan dep maçlarına bakın bi,şuan gülsün eğlensinler : )
ümraniye ve gümrük banko 3 yaz

Ben hayatımda böyle dizayn edilmiş bir fikstür daha görmedim. Neresi yapay zeka, neresi çekilmiş acaba bunun? Dünya Kupası arasına kadar en rahat şekilde geçecek fikstürü ayarlamışlar. Avrupa maçları öncesi ve sonrası adamlar sadece bir kez Ankara'ya gitti. 6 maç ilaveten oynadılar ama hep en kek fikstür denk geldi. Ön eleme maçlarını hazırlık olarak ele almak lazım. Geniş kadrodan dolayı takımın yarısını hep değiştirdi herif. Rakipler zayıf olunca işledi. İki tane şehir deplasmanı koysan sittin sene maç alamayacaklardı. Başakşehir ve Sivas'la içeride oynamak yerine deplasmanda dandik bi takımla oynasalar 3 puan alma ihtimalleri yoktu.

Vücuttan seken top penaltı olmuyo diyolar ee geçen sene altay maçında berkanın pozisyonunda,ondan önceki sene ankaragücü deplasmanında ardanın pozisyonunda niye penaltı verdiler bize karşı?Bütün kurallar tescilli şikecilerin işine yarayacak şekilde esnetiliyo nedense.İlahi adalet er ya da geç tecelli eder son hafta kaybedecekleri bi şampiyonluk daha görürüz Allahın izniyle.

Vücuttan seken top penaltı olmuyo diyolar ee geçen sene altay maçında berkanın pozisyonunda,ondan önceki sene ankaragücü deplasmanında ardanın pozisyonunda niye penaltı verdiler bize karşı?Bütün kurallar tescilli şikecilerin işine yarayacak şekilde esnetiliyo nedense.İlahi adalet er ya da geç tecelli eder son hafta kaybedecekleri bi şampiyonluk daha görürüz Allahın izniyle.

Vücuttan sektiği konusunda peki hem fikir miyiz?. Ben hala direkt ele düştüğünü görüyorum. Kafayı uzatıyor ama temas gözükmüyor. Medya ne güzel akladı. Organize kötülük. Böyle giderse futbolu hayatımdan çıkarmam yakındır.

Vücuttan sektiği konusunda peki hem fikir miyiz?. Ben hala direkt ele düştüğünü görüyorum. Kafayı uzatıyor ama temas gözükmüyor. Medya ne güzel akladı. Organize kötülük. Böyle giderse futbolu hayatımdan çıkarmam yakındır.

Kafasına hafiften sürtüyo net bir çarpma yok.Olsa bile el kabak gibi açık net penaltı pozisyon

Kafasına hafiften sürtüyo net bir çarpma yok.Olsa bile el kabak gibi açık net penaltı pozisyon

Yön değiştirmeyen topta ne diye vücuttan sekmenin önemini konuşuyoruz o zaman? Medya çok güzel işliyor, tebrikler. Galatasaray taraftarı uyanık olsun. Hala gerizekalı gibi Berkan’ın pozisyonunu paylaşıyorlar. Pozisyonlar aynı mı sizce? Birinde vücuttan sekiyor, top yön değiştiriyor. Penaltı yok. Diğerinde apaçık ele top düşüyor. Penaltı. Ama medya öyle güzel çalışmışki kafadan seken topu tartışıyoruz. Öyle olsa bile değil, öyle değil çünkü. Tartışma konusu olmadan penaltı şu pozisyon.

Serdarın el pozisyonu konusunda emin değilim ama alioskinin pozisyon penaltı gayet. Böyle pozisyonlarda pozisyonun bittiği yere dikkat ediliyor. Arkadan da net müdahele var alioskinin ayağını sokması futbolcu zekasıdır penaltı alabilmek de bir iştir, zamanında onyekurudan biz de ekmeğini çok yedik.

Şampiyon takımın futbolu dünkü gibi olmaz, nasıl olur görmek isteyen bjk maçında 2-1 den sonrasına, alanya maçında kırmızı kartın öncesine bakabilir. Ben şampiyon takım gibi oynadığımızı düşünüyorum. Alanya maçını halen hazmedebilmiş değilim hakem bozuntusu olmasa 6-7 ye gidecek maç nerelere geldi, şimdi bakıyorum Okan hocaya o maç üzerinden laf atılıyor.

Üst Alt