⚽ SL 22/23 H:2 | Galatasaray 0-1 Giresunspor | MS | 13 Ağustos - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 22/23 H:2 | Galatasaray 0-1 Giresunspor | MS | 13 Ağustos

Ligin daha başındayız, puan kayıpları olabilir normaldir. Ancak benim canımı asıl sıkan, şampiyonluk coşkusunda tribünlere koşan, televizyon başına geçen, farklı bir galibiyetle iyice havaya girmek isteyen taraftara yaşatılan hayal kırıklığı oldu. Gerçekten yelkenleri rüzgarla dolduracaktık. Bu açıdan çok üzüldüm. Yoksa 3 puanın telafisi tabi ki var.

şu pozisyonda var hakemleri ne bok yapıyordu acaba. 2dk da yerden kalkmadı akbaba ulan noldu acaba bi izleyelim demedi davarlar. taraftar ve oyuncular olarak baskıyı da yapamadık. taraftar şarkı söylemekle mesgul olduğu için tam olması gereken yerde yoktu. taraftarlığı basta ultraslan denen grup hariç ders diye izletmek lazım. rakipteyken ıslık bize gelince şarkı türkü olmuyor bu işler. herşeyde olduğu gibi burda da defolu sistem.

Maçın analizini biraz yapmak gerekirse İlk yarı iyi baskılı bir oyunla maça başladık. Rakip bizim sahamıza çok nadiren geldi. Ancak 2. yarıya başlarken yapılan Emre Gomis değişikliği ile Okan hoca bir anda rakibe orta sahada çok büyük bir alan bırakmış oldu. Bir takım çift forvete dönünce forvetlerin gerçekten ileride çok büyük baskı yapması gerekiyor. Bu sayede orta sahadaki sayısal eksiklik ancak giderilebilir. Rakibin kapanması ile birlikte duvara çarpar gibi geri dönen toplarda da orta sahada rakip takım oyuncuları bomboş kaldı.

Takip ettiğim kadarıyla bek oyuncularımız hücumda çok etkili olamıyorlar. Bu ileride kapanan takımların daha da direnci arttırmasına sebep oluyor.

Şimdi herkes 10 numara nın yeterliliği veya yetersizliğinden dem vuruyor da olay bu değil aslında. Ortaya yığılmış bir oyunda etkisiz olması en muhtemel kişi 10 numaralardır. Kanat oyuncularının da ortaya doğru penetre etmesi pek bir fayda sağlamıyor. Bu denemeler yapılır ama alternatifler üretilmediği taktirde başarılı olma ihtimali çok az olur. Bu yüzden bekler bekler ve bekler. Skor bulmamız için beklerin çok efektif oynaması gerekiyor.

abdulkerim tamam bir hata yaptı o hatayı yapmasa kusursuz oynadı pasları da güzel. Abdulkerimi beğendim açıkcası marcaonun yokluğunu aratmaz marcao az mı hata yapıyordu. Hatasız oyuncu arıyorsanız öyle bir oyuncu yok söyleyim.

Kerem benim en sevdiğim Türk kanat oyuncusu kalesini her maç gösteriyor. Adam eksilmesi mücadesi gayet yerinde bir maçda pas vermemiş gayet güzel şut çıkardı gol de olabilirdi bırakın bu asip kesmeyi.

Ben oliveria yi hiç mi hiç beğenmedim bu senenin tek kazığı bu oyuncu. Pasları iyi oyun görüşü de güzel ama bir salaklık var adamda çözmedim bir türlü. Çalım atmaya çalışıyor kaptırıyor faul bekliyor. 30 geçmiş türk oyunculardan hiç farkı yok.

Okan hocaya eleştiriler haklı millet 1 hafta boyunca maçı beklemiş 50 bin taraftar stadı doldurmuş nasıl yenilirsin bir çıkış yolu bulunması gerekirdi.

abdulkerim tamam bir hata yaptı o hatayı yapmasa kusursuz oynadı pasları da güzel. Abdulkerimi beğendim açıkcası marcaonun yokluğunu aratmaz marcao az mı hata yapıyordu. Hatasız oyuncu arıyorsanız öyle bir oyuncu yok söyleyim.

Kerem benim en sevdiğim Türk kanat oyuncusu kalesini her maç gösteriyor. Adam eksilmesi mücadesi gayet yerinde bir maçda pas vermemiş gayet güzel şut çıkardı gol de olabilirdi bırakın bu asip kesmeyi.

Ben oliveria yi hiç mi hiç beğenmedim bu senenin tek kazığı bu oyuncu. Pasları iyi oyun görüşü de güzel ama bir salaklık var adamda çözmedim bir türlü. Çalım atmaya çalışıyor kaptırıyor faul bekliyor. 30 geçmiş türk oyunculardan hiç farkı yok.

Okan hocaya eleştiriler haklı millet 1 hafta boyunca maçı beklemiş 50 bin taraftar stadı doldurmuş nasıl yenilirsin bir çıkış yolu bulunması gerekirdi.
Birbiriyle çelişen bir yorum ve acayip evlatçılık sezdim

şu pozisyonda var hakemleri ne bok yapıyordu acaba. 2dk da yerden kalkmadı akbaba ulan noldu acaba bi izleyelim demedi davarlar. taraftar ve oyuncular olarak baskıyı da yapamadık. taraftar şarkı söylemekle mesgul olduğu için tam olması gereken yerde yoktu. taraftarlığı basta ultraslan denen grup hariç ders diye izletmek lazım. rakipteyken ıslık bize gelince şarkı türkü olmuyor bu işler. herşeyde olduğu gibi burda da defolu sistem.

taraftar ve oyuncular baskı yaparsa hakemlerde bu kadar uyumaz.topu taca at ve hakeme varla konuşmasını rica et.zor değil

Nazar boncuğu diyerek kapatalım konuyu artık. Çok takılıyoruz. Bende birkaç gün üzüntüsünü yaşadım ama yapacak birşey yok. Önümüzde daha bir çok maç var vs teknik açıdan gerekli dersler çıkarılmıştır diye düşünüyorum. Bunu umut ediyorum.

Üst Alt