⚽ SL 22/23 H:20 | Galatasaray 2-1 Antalyaspor | MS | 21 Ocak - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rıdvan’ı yeni izledim
İcardi’nin golünde Abdülkerim’in pozisyonuna faul diyor hahahahahahahahaah
Murat Kosova sanki omuz omuza hocam diyor, yok yok yok diyor Rıdvan ;D

ÇOK DAHA FARKLI KAZANABİLİRDİK AMA HAKEME RAĞMEN VE KALECİNİN PERFORMANSINA RAĞMEN 3 PUAN İYİDİR. 9/9 SERİ VE LİDERLİK DEVAM EMRE HARİÇ AS ÇIKTIK KK88 DÖNÜNCE TAMAMIZ. İCARDİ MÜKEMMEL BİR KAFA GOLÜ ATTI YİNE ÇOK BÜYÜK OYUNCU OLDUĞUNU GÖSTERDİ. KEREM 2.DEVRE ÇOK İYİYDİ. NELSSON VE ABDÜLKERİM SİLİP SÜPÜRDÜLER AMA MAÇIN BİZİM ADIMIZA EN İYİSİ LUCAS TORREİRA OLDU. HER TOPU KESTİ VE SERGİO İLE MERTENSİ ÇOK RAHATLATTI. BOEY DE 2.DEVRE MODUNU AÇTI. BÖYLE DEVAM, DAHA İYİSİNİ YAPMAYA DEVAM TEBRİKLER GALATASARAYIM!

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biz diğer takımlara gol attıkça, sesi malûm tescilli şikeci camiadan çıkıyor. Tıp da bunun bir tanısı filan var mı ya? Eziklik psikolojisi? Çaresizlik sendromu? Stockholm sendromu.. evet kesin bu.

Helton Leite Boey'in şutu nasıl çıkarmış halen çözemedim önünde de görüşünü engelleyen arkadaşı olmasına rağmen çıkardı yılın kurtarışı olabilir o kadar yakın mesafeden Boey'in ayağına oturan topu çıkarmak bu sezon daha iyi bir kurtarış hatırlamıyorum.

Helton Leite Boey'in şutu nasıl çıkarmış halen çözemedim önünde de görüşünü engelleyen arkadaşı olmasına rağmen çıkardı yılın kurtarışı olabilir o kadar yakın mesafeden Boey'in ayağına oturan topu çıkarmak bu sezon daha iyi bir kurtarış hatırlamıyorum.
Az daha koseye gitse cok degil 4-5cm gol olurdu. Ustune geliyor, kaleci refleksi ve hafizasi diyelim. Ama yine de bu iyi cikardigi gercegini degistirmez.

Üst Alt