⚽ SL 22/23 H:24 | Gaziantep FK 0-3 Galatasaray | Hükmen Galip - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim icin her mac final

12 maci zaten bu sekilde geldik yani oyuncular ve teknik heyet te bunun farkindalar

Antep’in bireysel olarak maxim disinda etkili bir oyuncusu yok

Biz tam kadro kaldigimiz sürece karsimizda kimse duramaz

Muslera’nin sakatligi var ama eksikligini hissedecegimizi zannetmiyorum

Takima güveniyorum emin adimlarla ilerleyecegiz kazanmaya devam edecegiz insallah

Uzun zaman sonra ilk kez ibislerden sonra oynuyoruz. Iyice dinlenip Muslera yoklugunda defansa biraz daha yardimci olmasi lazim 2 ve 3.bolge oyuncularimizin. Seride tarih yazmak adina 1 galibiyet daha lutfen, size guveniyoruz Aslanlar. Her mac final, kucuk-buyuk-derbi-soguk-sicak yok, her mac final her mac ayni, 3 puan.

Mecburiyetten de olsa hoca yerli sorunu yaşamayacak. Rahatça kadro kurabilir.

Bu maçı ilk yarıdan koparalım ikinci yarısı Gomis, Mata, Kaan, Ross, Kazım, Berkan, Yunus ' tan 5 i rahat rahat oynasınlar.

Net olarak son darbeyi vurma maçı. Sivasspor maçı önemli bir dönemeçti. Bu da öyle olacak. Burada puan kaybı bekliyor rakipler. Antep deplasmanından alınacak 3 puan sadece 3 puan olmayacak.

Futbol kalitemize ve kadro gücümüze güveniyorum. Okan'da görevini yapacaktır zaten deplasmanda çok pozisyon vermiyoruz bu sezon. Saha şartları sorun olmazsa güzel bir maç olacaktır bizim açımızdan.

Çok farklı bitmez bence.
Yine de alırız diye düşünüyorum.
Ters ekip biraz da. Ama hiç belli olmaz bir bakmışız Giresun maçı da olmuş olabilir.
Sadece şimdi bir yeme ihtimalimiz daha fazla o yüzden hep iki atmaya odaklı olmalıyız. Umarım Okan o beğendiğimiz Giresun performansını gösterir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt