SL 22/23 H:33 | Giresunspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:33 | Giresunspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

Irfan buz su an beyaz tvde konusuyor.

Fenerbahce takiminin bosluklara ihtiyaci var ve kati bir savunmaya karsi zorlaniyorlar, biz bekleri fazla cikarmayip o bos alanlari onlara vermedik dedi.

Herif iyi analiz etmis fbyi
Kupa maçında da gösterdi ki fenere karşı açık oynamazsan alanları kapatırsan her türlü maçı çözüyorsun ama oynayayım diyorsan topu kaptırıp golü yiyorsun. Giresun'da 1 puana oynayıp 3'ü kapmalı 3'e oynayıp 1'den olmamalı...
Bende aynısını söylemiştim Hakan Keleş olsa 0-4 İrfan Buz 1-1 gayet makul bir maç oldu.

Omg macin ozetini actim simdi yine penaltidan atmislar. Allah sizin belanizi versin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu maçta kesin bekliyordum zaten puan kaybını hatta galibiyet bekliyordum ama Hakan hoca gitmese bence o da olurdu.Beşiktaş'ın da kendini potada sanması büyük komedi , ikinci olabilirler ama şampiyonluk ihtimalleri milyarda bir falandır.

Irfan buz su an beyaz tvde konusuyor.

Fenerbahce takiminin bosluklara ihtiyaci var ve kati bir savunmaya karsi zorlaniyorlar, biz bekleri fazla cikarmayip o bos alanlari onlara vermedik dedi.

Herif iyi analiz etmis fbyi
Doğru. Fenerbahçe'ye karşı açık oynarsan işin zor. O yüzden hep dediğim gibi Fenerbahçe'ye karşı iyi oynarsan mağlubiyete yakın tarafsındır. Biz de mesela bu seneki Kadıköy deplasmanında kapandık ve kontralarla delik deşik ettik. Sadece bunlara karşı da değil. Tüm güçlü takımlara karşı kapanacaksın aga Anadolu takımıysan.

Üst Alt