SL 22/23 H:4 | Beşiktaş 3-1 Sivasspor | MS | 29 Ağustos - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olay da bu o pozisyonların sencesi bencesi yok 3 penaltıda tüm futbol kamuoyu penaltı deyip sen değil diyorsan bu olağan dışıdır. Genelin penaltı dediği pozisyona değil diyerek buna objektiflik diyemezsin. Aynı şekilde 5 net pozisyona giren takıma pozisyona giremiyor da diyemezsin mesela. Oyunu beğenmeyebilirsin, şampiyon olamayabilir dersin bu senin düşüncendir ama buna objektiflik diyemezsin kendi sübjektif görüşündür.
Benim agzimdan objektiflik kelimesi cikmadi ki. Pozisyona giremiyor falan demiyorum lafi carpitip durma.

Sen objektif oldugunu sanma yalniz onu da ekleyeyim. Tum futbol kamuoyunun penalti dedigi pozisyon gibi bir durum da yok ortada onu da bil. Takip ettiginiz insanlarin echo chamberinda kaliyorsunuz ben tam olarak bu echo chamber ile mucadele edilmesi gerektigini soyluyorum zaten.

Benim agzimdan objektiflik kelimesi cikmadi ki. Pozisyona giremiyor falan demiyorum lafi carpitip durma.

Sen objektif oldugunu sanma yalniz onu da ekleyeyim. Tum futbol kamuoyunun penalti dedigi pozisyon gibi bir durum da yok ortada onu da bil. Takip ettiginiz insanlarin echo chamberinda kaliyorsunuz ben tam olarak bu echo chamber ile mucadele edilmesi gerektigini soyluyorum zaten.
Bein, A spor, Exxen hepsi o 3 pozisyona penaltı dedi nasıl yokmuş acaba? Objektif olmak konusunda bir isteğim. çabam yada iddiam yok. Ama sizden daha objektifmişim en azından rakip kendi ceza sahasında ayağa bastığında bunun penaltı olduğunun bilincindeyim. Objektiflikte genel bahsettiğiniz o size göre altını dolduran insanların genel olarak kullandığı bir kelime.

Bein, A spor, Exxen hepsi o 3 pozisyona penaltı dedi nasıl yokmuş acaba? Objektif olmak konusunda bir isteğim. çabam yada iddiam yok. Ama sizden daha objektifmişim en azından rakip kendi ceza sahasında ayağa bastığında bunun penaltı olduğunun bilincindeyim. Objektiflikte genel bahsettiğiniz o size göre altını insanların genel olarak kullandığı bir kelime.
Hangi uc pozisyondan bahsediyorsun onu yaz da daha net konusabilelim. ASpor, Exxen falan izleyecek durumum yok

Hangi uc pozisyondan bahsediyorsun onu yaz da daha net konusabilelim. ASpor, Exxen falan izleyecek durumum yok
Ulan oğlum fener adana maçında yere göğe sığdıramadigin hakemden sonra şimdi burda Galatasaray in penaltılarini mi irdeliyosun.
Bide yazmış nerede Galatasaray in verilemeyen penaltıları diye. Sonra ikisini bulmuş 3. yü arıyor. Hani yoktu laa hakem hatası.

tinercilerin 2 maçını izledim son maçlardı ve inönüdeydi tamam kadro kalitesi ve oyuna yanması anlamında en büyük favoriler buna itirazım yok lakin kendi evlerinde bu kadar baskılı oynarken nasıl bu kadar boş alan buluyorlar bu nasıl iş lan ? aynı takımlar bize gelse 3 metre boş alan bırakmazlar bjk ye karşı bu açık ve ilerde oynama arzusu nedir ? tiksiniyorum bu ligden

tinercilerin 2 maçını izledim son maçlardı ve inönüdeydi tamam kadro kalitesi ve oyuna yanması anlamında en büyük favoriler buna itirazım yok lakin kendi evlerinde bu kadar baskılı oynarken nasıl bu kadar boş alan buluyorlar bu nasıl iş lan ? aynı takımlar bize gelse 3 metre boş alan bırakmazlar bjk ye karşı bu açık ve ilerde oynama arzusu nedir ? tiksiniyorum bu ligden
İşte ona tempo deniliyor, her neyse bunların evlerinde ki iki maçı da kolaydı test edilmediler hâlâ

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Siz niye elaleme bu kadar takılıyorsunuz ben onu anlamıyorum hiç. Fener kazanır fener çok iyi biz kötüyüz, bjk kazanır bjk çok iyi biz kötüyüz, biri gol atar biz niye o adamı almadık da bu adamı aldık.

Komşunun bahçesi her zaman güzel görünüyor... Daha yolun başı bu köprünün altından çok sular akar...
Zaten yeni nesilimizin ana sıkıntısı sabır yok, sonra bir çoğu Terim 8 şampiyonluk kazandırdı. Doğru kazandırdı da çoğunuz hatırlamaz o yolun başlangıcını. Fenere farklı yenildik istifa etti Süren başkan kabul etmedi. O gün twitter olsa Efsane Td müz Terim(artık emeklilik yaşı gelmiştir bence ama efsanedir tartışılmaz) Galatasaray hocalığının daha ilk senesinin başında gidecek ve o başarılar olmayacaktı. Herkese zaman vermek şart yoksa başarı gelmez ha olmuyor, göndereceksin bak Valerian için 2 hafta önce defolsun diyorlardı 2 maç sonra da derler biz sabırsız bir milletiz ki gençlerimiz daha da sabırsız

İşte ona tempo deniliyor, her neyse bunların evlerinde ki iki maçı da kolaydı test edilmediler hâlâ

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
kral tempoyla alakası istediğin kadar tempo yap kapanan alan bırakmayan alan savunması yapan takımlara karşı 10 15 metre boşluk bulamazsın dar alanda etkili olman lazım ama tinercilerde ona gerek kalmıyor maşallah açılıp saçılıyor gelenler :))

Zaten yeni nesilimizin ana sıkıntısı sabır yok, sonra bir çoğu Terim 8 şampiyonluk kazandırdı. Doğru kazandırdı da çoğunuz hatırlamaz o yolun başlangıcını. Fenere farklı yenildik istifa etti Süren başkan kabul etmedi. O gün twitter olsa Efsane Td müz Terim(artık emeklilik yaşı gelmiştir bence ama efsanedir tartışılmaz) Galatasaray hocalığının daha ilk senesinin başında gidecek ve o başarılar olmayacaktı. Herkese zaman vermek şart yoksa başarı gelmez ha olmuyor, göndereceksin bak Valerian için 2 hafta önce defolsun diyorlardı 2 maç sonra da derler biz sabırsız bir milletiz ki gençlerimiz daha da sabırsız
!!!

Benim aklimda Antalya maci Sergio Oliveira pozisyonu kalmis. Giresun Akbaba bir de. Etti iki. Bunlar bence de penaltiydi. Ucuncusu hangisi

Antalya Akbaba pozisyonundan kastini animsayamadim.
son ts maçında sefer'in şutu tslu adamın dirseğinde patlıyor, eli de bildiğin zeybek oynar gibi açık. kaleye giden top.

yani yanlış mı biliyorum, yine kural mı değişti bilemem ama, bildiğin net şekilde penaltı değil mi o pozisyon yau?

bu sivas nedense bi bize karsı aslan kesiliyor ! bjk ye oynadıgı oyunu bize oynamaz !!! rıza efendi sana su yok ! size iyiki oyuncu vermemişiz!

adana demirspor basaksehir konya antalya biraz da antep dısında diğer anadolu klüpleri cok zayıf.. tff 1 lig bu ligden daha kaliteli
Pendik sakaryaspor samsunspor bandırmaspor eyüpspor 5 tane şampiyonluk adayı var bu takımlar super ligden daha iyi kaliteli kadroları var !

Üst Alt