SL 22/23 H:5 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | MS | 3 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1661805710978.png

1661805714704.png 1661805719051.png 1661805752377.png

1661805765766.png

Spor Toto Süper Lig 2022/23 Sezonu 5. Hafta
Fenerbahçe - Yukatel Kayserispor
Ülker Stadyumu
3 Eylül 2022 Cumartesi
21:45

Penaltıbahçem'e bedavadan 1 penalti avans verilmezse, ya da rakip oyuncu kırmızı kart/bireysel hata yapmazsa, %78 oran ile çektikleri kaleyi bulan şutlar girmez ise bu maçta dahi her şey olabilir.

Skoru tutarsa kayseri puan alır. Tam dagitmalik durumda fb. Buna göre çıkarlar umarım sahaya. Basit hata yapmayıp mücadele etseler kafi ilk yarı. İkinci yarı gelir skor.

GscimbomMobile

Kayseri, Bjk ve Başak'a İstanbul'da yenildi. Bu seriye bir son vermesi lazım. Fb'nin şansına sonraki hafta ligde bay geçiyorlar. Yoksa yoğun bir fikstüre gireceklerdi. Yine de bu maç için ümit var bence.

1661807587568.png

Kayseri cok pozisyon verse de az gol yiyen bir takim gorunumunde sans mi oyun disiplini mi bilmiyorum. Hocasiz kalip transfer tahtasini acamadiklari icin kesin duserler gozuyle bakiyordum ama bir savunma disiplini oturtma ihtimalleri var gibi duruyor. Fener'in sol tarafi elek oldugu icin Onur Bulut orayi delik desik edebilir bunun disinda Kayseri'nin gol bulmasi imkansiz. Erken bir gol yemezlerse puan alirlar, ilk yariyi gol yemeden kapamalari sart.

Fenerbahce'nin evinde en zorlandigi Anadolu takimlarinin basinda geliyor ayrica Kayseri ama bu son gelen kadindan sonra bu is terse dondu maalesef.

Emrah Başsan'ın sakatlığından dolayı 3.kaliteli yerliyi çıkaramıyor Kayseri. Fb hırgür çıkarıp alabilir bu maçı.

kayserinin giresun maçı özetini izledim. Gollerin hepsi çalışılmış organizasyon golleri

transfer yasağı var ama gayet iyi takım yapmış çağdaş atan

fb evinde ha hu ile bir şekilde kazanır ama kolay olmaz

Üst Alt