SL 23/24 H:24 | Antalyaspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 3 Şubat - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:24 | Antalyaspor 0-2 Fenerbahçe | MS | 3 Şubat

Baskı kurdular, inan bana kalite eksikliği golü getirmedi, net pozisyon olması önemli değil, 3-4 sene önce olsa fener 3 biz de 3 yiyip donerdik
Antalyanınki baskı olsa ne olur yav teke tek kalsınlar atamazdılar. Bunu ben maç izlerken aldım Fenerli oyuncular almadılar mı.
Samsun hep göbekten tehlikeli geldi boşa kaçan adama defalarca attılar, bunlar göbekte 3 kişi boş ısrarla köşeye kaçıyorlar bu baskı değil inan.

Ligin ilk yarısı o kadar çok 5'ler 6'lar havada uçuştu ki, averaj kapanmıyor anasını satayım. Maç satan satanaydı resmen. Sırf bu ihtimali planladıkları o kadar belli ki. Buna rağmen bize verilmeyen penaltılar verilse yine de böyle averaj farkı da olmayacaktı. 2.yarı başından beri hep düşük skorlar, pamuk ipliğine bağlı maçlar oynuyorlar. Gerçi şimdi gene şikeci takımlar serileri başlayacak, bakalım orada ne olacak.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Koç bastırmış parayı, ofsayttan gol atıyorlar. Avrupa'daki en rezil gruba düşmeselerdi oradan da elenirdi bu mallar. Muhtemelen değeri en düşük Avrupa grubundaydılar.

Üst Alt