SL 23/24 H:27 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | MS | 24 Şubat - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:27 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | MS | 24 Şubat

Buyrun, VAR'ın el var diye müdahale ettiği pozisyon, taraftar çekimi. Resmen rezillik, şike. Yani artık savcıların bu işe el atmamaları ayrı bir skandal.

Bu seviyedekini hiç görmedim. Bu sezon resmen 5.viteste gidiyorlar. Penaltı rekoru kırdı herifler sezonun yarisında
O dönem de rakip "görünmez" bir kalkanla oynayıp tek farklı skorlarla yürüyordu. Bu sezonun sinir bozucu tarafı karşıda kahpelikte sınır tanımayan kalabalık bir taraftar kitlesi olması tabi. Sportif olarak benzetiyorum yoksa bu iki sezonu.

Yaptıkları hesap basit tir tir titriyorlar çünkü beşiktaş deplasmanına gidiyoruz bugün puan kaybetseler pazartesi yendiğimiz an fark 4'e çıksa beşiktaş'a yenilsek bile liderliği bırakmıyorduk ve fikstürümüz kolaylaşmaya başlıyordu. Eğer orada kazanırsak bu sefer puan farkı 4 ve fikstür kolaylığı devam ediyor olacaktı.

Yine yarışın içinde tutup zorla ittiriyorlar yine ilahi adalet bir noktada tecil edecektir biz beşiktaş'ı yenip bunlar Trabzonspor'a yenilince lig biter.

Bu arada bu orta hakemi ilk defa bizim Rams Parktaki maçta izlemiştim.
Hiç çekinmeden rakip lehine karar veriyordu. İkinci maçında Mertens’e ilk dakikada kart vermişti.
O zaman demiştim kadiköy’de de bakalım böyle cesurca deplasman takımı koruyacak mı diye. Tadiç ve Çağlar’ın faullerini gözünün önünde olmasına rağmen görmezlikten geldi.
Talimat gelmiş işte.

Satılmış Kasımpaşa’dan halen açıklama gelmedi sanırım?
Keşke bu bir puan yüzünden düşseler ama her sezon 6 puan hediye eden takımı düşürtmezler.
Teknik direktorleri bir seyler diyecekti de fazla konusamiyorum ceza aliyoruz falan diyip soylemek istedigini soyleyemedi. Benim tahminim federasyondan ziyade Ciner buna sus konusma falan demistir.

Hakeme yoğunlaştık ama maça bakarsak fb bitmiş durumda sürekli kendilerine yatan takımı bile hakem uydurması penaltı ile yenebildiler dzeko tadic iyice ağırlaşmış ortaya fark koyup maç çözen irfan sakatlandı bir aya yakın yok diyorlar haftaya volkan yatmazsa Hatay sonrasında küme düşme mücadelesi veren Pendik çelme takabilirler hakem her maç kurtaramaz dünkü gibi biz kazanmaya devam edelim yeterli

Üst Alt