⚽ SL 23/24 H:36 | Karagümrük 2-3 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MS

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .

marcao'da 1.96 boy ve 98 kilo var. hava toplarında da bariz avantajlı. öküz gibi de güçlü. buna okan hoca'nın çare bulması lazım . kupa maçında da bizi elemişlerdi.
şampiyonluk maçımız.
bizim oyuncular bu hormonlu azmanın yanında nasıl görünüyor baksana.
maçtan önce yazmıştım bizim defansı resmen haşat etti hele 2. golden önce apo'ya bir vücut koydu apo hayata küstü sanki. ya nasıl bu kadar ezilirsin anlamam kafanı kullan biraz . herif bayır domuzuna kafa atacak cinsten . ikili mücadele şansın yok bırak alsın topu koşamıyor zaten . önünü kapat pas yollarını tıka.

abartmıyorum haaland bu kadar zorlayamazdı bizimkileri. fit bir hale sokabilsek bizim takımda iş yapabilir. öyle salak falan da değil. ama o disiplin var mıdır bilemem.

Maç bitti biraz foruma bakmıştım karşı tarafta fazla gürültü patırtı olmayınca kapattım , sızmışım koltukta biranın da etkisiyle

Yine de solid bir GS galibiyeti = bomba gibi pazartesi

maçtan önce yazmıştım bizim defansı resmen haşat etti hele 2. golden önce apo'ya bir vücut koydu apo hayata küstü sanki. ya nasıl bu kadar ezilirsin anlamam kafanı kullan biraz . herif bayır domuzuna kafa atacak cinsten . ikili mücadele şansın yok bırak alsın topu koşamıyor zaten . önünü kapat pas yollarını tıka.

abartmıyorum haaland bu kadar zorlayamazdı bizimkileri. fit bir hale sokabilsek bizim takımda iş yapabilir. öyle salak falan da değil. ama o disiplin var mıdır bilemem.

Bu ayı arkadaşla neden bu kadar yakın oynadık ben de anlamadım. Anormal bir fizik, normal seviyede futbol zekası var adamda. Diğer maçlarda nasıldı izleyen var mı?

100 puanı geçip şampiyon olmuş bir takımın tüm ilk 11 oyuncuları gözlem altındadır bu yüzden yaz sezonu çok hareketli geçecek transfer açısından

Özellikle Barış Alper'e rekor bir teklif bekliyorum

Barış'a en tok satıcı rolü yapmak gerek ama Erden Timur olmama ihtimali düşündürüyor.. barış ismi adama traore olsa bu performans ile 50-100 m arası rakam konuşulurdu.

Üst Alt