⚽ SL 23/24 H:36 | Karagümrük 2-3 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MS

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
6-2‘lik Rize macindan sonra Kasimpasa maci cok zor gecmisti. Bu mac da o mac kadar zor gececek. Haftalar önce en zor macimiz Karagümrük maci demistim.

Hele ki fb bugün Konya‘yi yenerse bu macta puan kaybina tahammül yok. Bizim maca en az 4 puan farkla gelmeliler.

Aynen. Bu Karagümrük bize ters geliyor, zor bi mac olacak.

Sivasspor'a karsi tüm hücum oyuncularimiz cok iyi oynadi -> sonuc hayvani bir galibiyet.

Karagümrük'e karsi 2 tanesi cok iyi oynasa yeter kanimca. Ben 1-3 kazaniriz diyorum.

Süleyman Hurma:”Fenerbahçe’ye tribünleri açmıştık.Galatasaray’a karşı da tribünleri açacağız. Talep ederlerse kale arkalarını da veririz.” (Ekol TV Onur Yıldız)
Bu adam para için her şeyi yapar o yüzden tüm tribünleri açacaktır 60 bin kişi maça gelse 1.000 TL bilet parasından 60 m TL yapar.

marcao'da 1.96 boy ve 98 kilo var. hava toplarında da bariz avantajlı. öküz gibi de güçlü. buna okan hoca'nın çare bulması lazım . kupa maçında da bizi elemişlerdi.
şampiyonluk maçımız.
bizim oyuncular bu hormonlu azmanın yanında nasıl görünüyor baksana.

marcao'da 1.96 boy ve 98 kilo var. hava toplarında da bariz avantajlı. öküz gibi de güçlü. buna okan hoca'nın çare bulması lazım . kupa maçında da bizi elemişlerdi.
şampiyonluk maçımız.
bizim oyuncular bu hormonlu azmanın yanında nasıl görünüyor baksana.
Okan hoca çözüm bulur buna rahat geçeriz.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt