ŞL 23/24 YF M:1 | Bayern Münih 2-2 Real Madrid | MS | 30 Nisan | TV 8,5 - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kanımca futbolun iki 'devi karşılaştı.

Benzetme ' yapmak gerekirse..._ ek not> <Aras Şimşek sana aşığığım>

Poliwarth-charizard kapışması 'gibiydi

90'larda babamın sıcak ekmek getirdiği zamanlarda çokokremi sürüp bu karşılaşmayı 'heyecanla
- tutkulu<<
-' azgınca <<< beklerdim.

Ha keza maça poliwarth bayern ön alan baskısıyla başladı ve ilk 15-20 dakikayı domine etti ancak bırakın gol atmak, kaleciyi zorlayamadılar bile.

Charizard ' Real kontra ilk darbeyi indirdi. Kroos'un Vini'yi bulmasıyla elde edilen bir goldü,
Golden itibaren Real devreyi daha iyi kapattı.

İkinci yarıya Real daha iyi başladı ama çok sürmedi.
Bayern eşitliği sağladı. Laimer, Mendy ve Kroos'un pek fazla meydan okumasına maruz kalmadan, solundan ve ceza sahası içinden içeri giren Sane'ye topu verdi. Daha sonra Lunin'i yenen şiddetli bir saldırı başlattı. 1–1

...

Vazquez ceza sahası içinde Musiala'ya faul yaptı ~ . Bayern'e penaltı~ Kane ~ eve döndü. 2–1

Modric'in Vini'ye attığı orta ve şut, Neuer tarafından kurtarıldı.

Kim ceza sahası içinde Rodrygo'ya faul yaptı. penaltı vuruşunu Vini attı. 2–2

Oyun için bu kadardı. Bayern daha iyi şanslara ve daha fazla topa sahip olmasına rağmen ilk maçın sonunda dengede kaldı.

saygılar-selamlar
hürmetler

@Aras Şimşek , @Murat Durmaz , @Barış Savaş ,@Vasfi Vural , @Ali Bektaş , @Veli Baltacı

Futbol böyle Birşey Melih efendi. Yan pas geri pas dön dolaş hep aynı pas sevmiyorum. Koskoca Real kontrata yatıp turları geciyor.
Hedef maçlarda bu tür oyunlara karşı değilim.

Hücum oynayıp 4-1 kaybetmektense, rakibe uygun oyunu oynayıp puanlar almayı tercih ederim.

Tarih Citynin Real kalesine 33 şut cekmesini, 18 korner kullanmasını, %60 topla oynamasını yazmayacak. Tarih Realin deplasmanda dogru oyunla Cityi eleyip yarı finale kaldigini yazacak. Muhtemelen finale de kalacaklar ve bence kupayı da alacaklar.

brahim diaz'i hep oyuna aliyor daha 1 faydasini görmedim, ayni sansi arda'ya verse daha farkli seyler yapabilir, arda'nin oyun zekasi ve pas kabiliyeti daha yüksek gibi geliyor bana

Real oynamasina izin veriyor, kontradan atiyor, oyun sistemleri bu, bayern iyi falan degildi

City maçı için dersen hak veririm ama dün Bayern cidden iyi oynadi izlediğim kisimda.. Sane 2 tane kaçırdı başlarda çaprazdan bunların birini atsa farklı senaryo olusabilirdi.. Laimer falan Viniciusu çok iyi durdurdu ama işte herifler lanet bir takım 1 tane açık bulunca affetmiyor

Üst Alt