ŞL 3.Ön Eleme 2.Maç | Fenerbahçe 0-1 BSC Young Boys | 4 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ön Eleme 2.Maç | Fenerbahçe 0-1 BSC Young Boys | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Ş.L 3.Ön Eleme 2.Maç | Fenerbahçe 0-1 BSC Young Boys | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Dün maçtan sonra Young Boys'un t.direktörünün yaptığı açıklama herşeyi açıklıyor.

Adam kısaca fenerbahçeye iyi bir ders olmuştur bu maçlar dedi.

Ders ala ala hala profesör olamadılar 103 yıldır.fb'lilere özgü bir durum bu herhalde : nato kafa nato mermer :)

Cevap: Ş.L 3.Ön Eleme 2.Maç | Fenerbahçe 0-1 BSC Young Boys | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Çok güldük durduk yere. Ama birşey demiyorum daha saat 8 olsun turu geçelim öyle.

ya özetini daha yeni izleyebildim ulan hiç mi allahınız yok ya...FENERİN KALEYİ BULAN İLK VE TEK ŞUTU DK 91 DE...BUNA KERŞIN BİZİM GENÇ ÇOCUKLAR EN AZ 7-8 TANE NET POZİSYON KAÇIRMIŞ..MİKMİŞLER FENERİ BE:D

"Bienvenu" de hoşgeldiniz demekmiş fransızcada...

O zaman Young Boys'tan Aykut'a, KOCAMAN bir "Bienvenu" partisiydi dün akşamki :)

[video=dailymotion;xeaxwh]https://www.dailymotion.com/video/xeaxwh_fenerbahce-ozet_sport[/video]

Kim yapmış acaba:D

Diada Teknik yok Sadece hızı var o kadar Bu ülkede Keitadan önce Keitadan sonra diye 2 zaman var

inşallah . maçı dün 2.yarı izledim sadece orda da ara ara baktıum dia birden hızlanıp birilerini geçip uçuyodu direk. kalıplı da falan .dün top onun ayağına gelince tırstım biraz . daha öteye gidemez inşallah :D ya fenerin elenmesine üzülmüş gibi davranalım malum bugün maçımız var:asd: dün dalga geçtik bugün tersi olmasın . ah fener vah fener :eek::sad007: :melek:

Chekky girls chekky boys :D :D Kadıköy'de YOUNG(IN) varrrrrr :D

Başlat --> Tüm Programlar --> Donatılar --> Eğlence --> Fenerbahçe

durun lan dalga geçmeyin biz hele bugünü bir atlatalımda :D

Etme, bulma dünyası

ee.jpg

Üst Alt