Spartacus: Blood and Sand - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus: Blood and Sand

Cevap: Spartacus: Blood and Sand

Spartacus’un yıldızı Andy Whitfield’e temiz raporu çıktı! Ünlü yıldız antrenmalara başlamış bile. Kanser’in başlangıç derece teşhisi konduktan sonra tedaviye başlayan Whitfield, 5 hafta gibi bir sürede kanserden arınmış, fiziksel olarak da kendine gelmeye başlamış. Whitfieldin yokluğunda , diğer karakterlerin hikayelerini anlatan 6 ara bölüm çıkacağı zaten duyurulmuştu.

Mutlu haber: Bu bölümlerden hemen sonra, 2. sezonun çekimlerine kaldığı yerden devam edilecek!

oh be reis yeniden iyileşmiş...hadi bakalım bekliyoruz.

Baya oldu 1.sezonu bitireli hayatımda bi bosluk olustu keske daha az az izleyip bitirseydim:(

Spartacus'ten öncesini anlatacak mini dizi Spartacus: Arena'nın Tanrıları ile devam edecek.

Ülkemizde CNBCe ve e2'de yayınlanan, geçtiğimiz sezonun en beğenilen yapımlarından Spartacus: Kan ve Kum'un (Spartacus: Blood and Sand) geleceği, başrol oyuncusu Andy Whitfield'in hastalığı nedeniyle belirsizdi. Yapımcılar yeni Spartacus belirlenene kadar bizi 'eğlencesiz' bırakmak istemedi.

Spartacus, 21 Ocak 2011'de yeni bir mini diziyle karşımızda olacak. Altı bölümlük Spartacus: Gods of the Arena / Spartacus: Arena'nın Tanrıları adını taşıyacak bu yapım, 'Spartacus efsanesi'nin başlangıcını anlatacak.

Sabah

Diziyi 4 günde falan bitirmiştim,

ben de çok pişmanım.

Keşke yarım yarım izleyip 1 aya yaysaydım.

spsp-gota-thumb-640xauto-266818-450x675.jpg

Starz kanalı Spartacus: Blood and Sand'den önceki zamanı anlatan yeni dizisi Spartacus : Gods of the Arena'nın yeni posterini yayınladı.

21 Ocak'ta yayına girecek dizide Batiatus Evinin Spartacus Capua'ya gelmeden önceki zamanını anlatıyor.

Serinin star oyuncuları John Hannah, Lucy Lawless, Peter Mensah ve Manu Bennett dışında posterimizde boy gösteren, Batiatus Evinin orjinal şampiyonu Gannicus'u oynayan Dustin Clare de seriye katılıyor.

[video=youtube;Ou2TvLK9jzg]https://www.youtube.com/watch?v=Ou2TvLK9jzg&feature=player_embedded[/video]

Acayip bir diziymiş cidden.2 günde bitirdim ilk sezonu.O son bölüm neydi öyle yahu?

Spartacus'ün kalkandan balkona sıçrama sahnesinde istemsiz olarak ``Vuaaaaaaaaaa`` şeklinde bağırıp ev ahalisini korkuttum. :D

İzlediğim en baba sezon finaliydi.

Acayip bir diziymiş cidden.2 günde bitirdim ilk sezonu.O son bölüm neydi öyle yahu?

Spartacus'ün kalkandan balkona sıçrama sahnesinde istemsiz olarak ``Vuaaaaaaaaaa`` şeklinde bağırıp ev ahalisini korkuttum. :D

İzlediğim en baba sezon finaliydi.

Offff yaşadığın heycanın hazzın nasıl hisler olduğunu çok iyi biliyorum :D Cok acayipti o bölüm çok

Ben CNBC E den takip ediyorum netten dizi izleyince bi sarmaya başlıyorum sonra 1 günde 1 sezon bitiyor o yüzden böyle tadını ala ala izliyorum Güzel dizi

Dizi'ye şöyle bir göz atmışlığım oldu. Fakat beni pek cezbetmedi. Bunda özellikle Spartaküs adının ve mücadelesinin bu kadar basit, bayağı ve yavan şekilde ele alınmasının etkisi de büyük.

Sırf kan ve erotizm bekleyen seyircinin bu duygularını tatmin amaçlı hazırlanmış, tarihi gerçeklerden uzak ve Spartüküs adını yaralayıcı bir dizi.

Benim nazarımda bu olumsuzluklar sebebiyle de tam bir facia...

bugün başlamış bulunuyorum bu diziye ilk bölümünü izledim erotizm ve kan dolu sahneler mevcut hadi hayırlısı :D

Üst Alt