STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor - Galatasaray | 28 Nisan | 19.00

kazanmamız gereken bir maç ve bence kazanacağız zorda olsa kazanacağız fenerbahçede elbette takılacak kadro olarak bjk de iyi takım hiç bişi belli olmaz ben fernandes,quresma,simao,sivok gibi adamlara güveniyorum en azından inönüde tokatlarlar

Fener A2 ile çıksa yener beşiktaşı.. tüpçüden çoktan gitmiştir talimat..

Bu maçta es kaza berabere kalsak -ki bu mümkün- Fenerbahçe de evinde Beşiktaş'ı yense -ki bu daha mümkün- adamlar son 3 haftaya lider girecekler hem de son maç onların sahasında. Yani beraberlik bile yetmez bir şekilde Kadıköy'e gitme ihtimali hiç de az değil.

Daha 10 gün önce 9'du bu fark..

neyin kafasındasınız lan siz

galatasaray bugün onları değerlendirseydi tarihi fark yapacaktı sadece rehavet anasını satayım yeterin lan bu konuya gelip moralman çökertmeyin inananları. şimdi dağılın

Alcaz...3 puan bizim olmassa bitmistir sampiyonluk felan.

Ya varya bu takım bu maçı kazanacak abi,yok yani başka ihtimal yok.Kazanacaksınız.Kredinizi doldurdunuz artık.

Kazanamazsanız gelmeyin istanbula falan,kalın orda.O kadar.

Bu mesajı alıntı yapıp da bıdı bıdı yapacaklara da şimdiden söylüyorum,umrumda değilsiniz.

TS köpek gibi oynayacaktır bana göre iş bitti bjk 2 maçtada eğilir şike kardeşine ts eğilir zaten bayılıyorlar fenere eğilmeye tüm maçları alsak bile son hafta karıköye kalır iş malum karıköydede sonuç moralim çok bozuk gitti tüm senenin emeği

Şikecilerin kardeşliği var arkadaş,lazlar sonuna kadar direnir ama oyunun bozmak halaa bizim elimizde.

Formalite Maci.

Is bitti zaaten bu saat'ten sonra benim gözümde.

Sike'ye ragmen, Adam oldugumuz icin tebrik edelim ve gidelim, sonucta GALATASARAY taraftariyiz

Puan kaybedersek şampiyonluk gider gibi şeyler söylemeye gerek yok,seyircisiz maç olucak ama biz daha çok rakip takımdan baskı yapıyoruz.Berabere kalınsa bile sonraki 2 maç evimizde ve fbninde 2 maçı dışarıda.Avantajımız sürüyor takıma boşuna çok sövmeye gerek yok.

puan kaybı durumunda offf olanları düşünemiyorum

Bugün ki gibi oynarsak Trabzonu parçalarız parçalarız parçalarız. Ama o kadar kasmaya gerek yok, 1-0 olsun bizim olsun.

Canınız sağolsun aslanlar tüm sene çok emek verdiniz herşey için teşekkürler yazın 2 kanat 1 forvet 1 sol bek transferleriyle bomba gibi bir takım olacağız uçanı kaçanı dikeriz ondan sonra

Bu macı alırız fener hocalar ve şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden.

Aksini düşünmek istemiyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tamam moralimiz çok bozuk ama sanki 2 puan önde değilmişiz gibi de hareket edenleri anlamıyorum. Temkinli yaklaşalım ama umutsuz değil.

Ben maçı kaybettim diye stadımı yakmadım!

Ben maçı kaybettim diye futbolcuma sövmedim!

Ben maçı kaybettim diye kenardaki hocama ana avrat düz gitmedim

Ben maçı kaybettim diye sahaya yabancı madde atmadım

Bu futbolla maç kaybedeceksiniz milyon kere kaybedebilirsiniz

TEŞEKKÜRLER GALATASARAY İYİ Kİ VARSIN İYİ Kİ BİZLER GALATASARAYLIYIZ...

Tamam moralimiz çok bozuk ama sanki 2 puan önde değilmişiz gibi de hareket edenleri anlamıyorum. Temkinli yaklaşalım ama umutsuz değil.

Benim umut'lar tükenmis durumda.

Benim gözümde bu is bitmistir.

Daha Kadiköy'e gidecegiz, yine tek kale oynasak bile yine yenerler bizi.

Canlar'i sagolsun, ikincilik de iyidir.

Seneye SL ön eleme'de bu Takim'lan Problem yaratmadan Grup'lara geceriz insallah.

Üst Alt