STSL 12/13 H:14 | Galatasaray 1-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 30 Kasım - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:14 | Galatasaray 1-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 30 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:14 | Galatasaray 1-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 30 Kasım

Bu puan kaybettiğimiz maçları Türk Telekom Arenada değilde Ali Sami Yende oynasak eminim ki çoğunu kazanmıştık.

-----------Burak------------

Arda-------------------Keita

-----Selcuk-----Hamit-------

------------Melo------------

Riera---Dany---Semih--Eboue

----------Muslera------------

Şu 2 kanat takımda olsaydı bugünde, bambaşka bir Galatasaray izliyor olabilirdik, 2 kanat alıp bu sistemi oynamalıyız bence. 1 yerli 1 yabancı, Sercan&Töre ikilisinden bir tanesini alıp, bir de cok sağlam-skorer bir kanat oyuncusu bulmalıyız devre arasında. Birde stoper bulabilirlerse hic fena olmaz.

Gidipte bir forvet alıp 4-4-2'den devam etmeye calısırsak yine cok fazla eksik bölge olur takımda.

Gökhan birçok kez Türkiye'yi düşünmediğini söyledi.

Sercan ne Arda ne de Keita kadar yetenekli bir oyuncu değil,attığı birçok çalım "ya tutarsa" gibisinden.

Ama 1 yerli 1 yabancı kanat görüşüne katılıyorum.

Frei&Yarmolenko gibi oyuncular da olabilir.

Gökhan birçok kez Türkiye'yi düşünmediğini söyledi.

Sercan ne Arda ne de Keita kadar yetenekli bir oyuncu değil,attığı birçok çalım "ya tutarsa" gibisinden.

Ama 1 yerli 1 yabancı kanat görüşüne katılıyorum.

Frei&Yarmolenko gibi oyuncular da olabilir.

Yerli olarak benimde 1.tercihim kesinlikle Frei olur tabiki ama o transferi ben Töre'den cok daha zor olarak görüyorum, şu sıralar büyük sorunlar yaşayan Töre zorlanmalı ilk olarak, yabancı olarak alternatif cok fazla, sağlam birini bulup getirsinler artık oraya da.

Galatasaray resmen maç seçiyor.Bizim geçen sene şampiyon takımın bu sene formda oyuncuların takviyesiyle daha iyi yerlerde olacağımızı düşünüyordum.Şampiyonlar Ligi'nde çatır çatır top oynadık.Belki ilk zamanlarda kazanamadık ama sonrasında açıldık meyvesini de yemeye başladık.O arenada sergilediğimiz futbolu ligde son 5 haftada 200 gramını sergileseydik şu an en yakın rakibe 7-8 puan fark takardık.

İmparator'un dediği gibi "Limit doldu".Artık kaybetmeye tahaamülün olmadığı viraja girdik.Sayın Terim, "Bazı oyuncularımız üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmalı ya da yapacaklardır" dediği oyuncular var takımda.Kendisi özellikle geçen sene fark yaratan Selçuk,Melo ve Elmander'i işaret etti.Engin'i saymıyorum çünkü maç eksiği var.Yenilerden ise Hamit ve Amrabat hatta kötü oyunuyla dikkat çeken Umut son haftalarda oynadıkları futbolla ciddiyetsizliklerini göstermiş oldular.Maç içerisinde Hamit'in bir parlayıp bir sönmesi maç seçtiğinin bir göstergesidir.

Ligde kalan 3 maçımız çok çetin geçecek.Hatta bunlardan ikisi deplasman.Sivas ve Trabzon ile oynayacağız.İçeride ise derbi var.Fizik anlamda iyi olan bir Fenerbahçe var karşımızda.Olası aksi bir sonucu düşünemiyorum.Takımın yıldızları bir an önce toparlansınlar.Tamam hak veriyorum önümüzde Braga maçı var.Ama Arena'ya gelen her takım artık bizi ezberlemiş gibi oynuyorlar.İnşallah kalan 3 maçtan en az 7,en fazla 9 puan çıkartabiliriz.Bu futbolla zor ama senin adın GALATASARAY.Sen güzel ve asil olan herşeye değersin aslanım.

----------Burak----Wilfired---------

--Engin---------------------Hamit--

-----------Selçuk-Melo------------

-Riera-----------------------Eboue-

---------Semih--Toure-------------

-------------Muslera---------------

Fener maci icin ilk kez bukadar ümitsizim. Ümitli oldugum zaman hep kaybettik belki bu seferde aliriz. Ama oyun yapilarina bakiyorum ve 9-10 kisi kapanacak bir Fenerbahceye karsi isimiz hicte kolay olmicak gibi geliyor.

Pozisyon üretmekte bir hayli zorlaniyoruz ve yanisira Defans cok acik veriyor. Kesinlikle 1-2 taze kan lazim kanatlara devre arasi. Calim yetenegide olan oyuncular. Kivrak, iceri kat eden , dar alanda begini durmayan.

Maca bakamadim, yeni 4.30 luk ozete baktim.. Kotu degiliz.. Yine yedigimiz sanssiz bi gol.. Bence Dany'de var bi cenabetlik.. Boyle bisey olamaz..

sonra Melonun yedigi ilk sari kart.. Orda topu alsa belki gol atacagiz hakem denenin topuguna degiyor ve top rakibe pas oluyor.. Hakem burda Melo'yu cagirip hata yaptim kusura bakma diyecegine.. Kendi otoritesi sarsilmasin diye sari ile Melo'yu puskurtuyor.. Ardindan cok ince bi faul, bir cok hakem faul bile vermez Melo'yu 2. Sari karttan ihrac ediyor..

Melonun Cuneyt Cakira gecen sezon yaptigi gibi sanli armamizi gostermesini isterdim sahsen o hakem bozuntusuna.

Maca bakamadim, yeni 4.30 luk ozete baktim.. Kotu degiliz.. Yine yedigimiz sanssiz bi gol.. Bence Dany'de var bi cenabetlik.. Boyle bisey olamaz..

sonra Melonun yedigi ilk sari kart.. Orda topu alsa belki gol atacagiz hakem denenin topuguna degiyor ve top rakibe pas oluyor.. Hakem burda Melo'yu cagirip hata yaptim kusura bakma diyecegine.. Kendi otoritesi sarsilmasin diye sari ile Melo'yu puskurtuyor.. Ardindan cok ince bi faul, bir cok hakem faul bile vermez Melo'yu 2. Sari karttan ihrac ediyor..

Melonun Cuneyt Cakira gecen sezon yaptigi gibi sanli armamizi gostermesini isterdim sahsen o hakem bozuntusuna.

Özet yanıltıcı.Bugün statta izledim maçı 90 dakikayı 0 yazıyla yazıyorum sıfır pozisyonla bitirdik.Gaziantep de sırf defans yaptı dediğin gibi şansa bir gol buldu ve yattı ki onu bile beceremedi.

Özet yanıltıcı.Bugün statta izledim maçı 90 dakikayı 0 yazıyla yazıyorum sıfır pozisyonla bitirdik.Gaziantep de sırf defans yaptı dediğin gibi şansa bir gol buldu ve yattı ki onu bile beceremedi.

Dogru pozisyonumuz oyle ahim sahim yok Hamitin sutu var.. Adamlar bala atti iste Bu tarz yedigimiz goller haddinden fazla bu se herneyse.

Fasli cocuk nasil oynadi?

Dogru pozisyonumuz oyle ahim sahim yok Hamitin sutu var.. Adamlar bala atti iste Bu tarz yedigimiz goller haddinden fazla bu se herneyse.

Fasli cocuk nasil oynadi?

Amrabat çok laubali oynadı hoca da hemen aldı oyundan zaten.Riera ve Burak dışında iyi oynayan yoktu maalesef.

Amrabat çok laubali oynadı hoca da hemen aldı oyundan zaten.Riera ve Burak dışında iyi oynayan yoktu maalesef.

Net soyluyorum.. Bi futbolcuyu 3-4 ayda harcamakta yana degilim ama ocak ayi transfer doneminde satsinlar Amrabati..

ne bizim takim oyununa uyuyor, ne oynadigimiz sisteme nede oynadigimiz taktige.. Su adam 4 miyona bile alinsa elestirilir cunku yaptigi katki 250.000 dolar/euro etmez..

Net soyluyorum.. Bi futbolcuyu 3-4 ayda harcamakta yana degilim ama ocak ayi transfer doneminde satsinlar Amrabati..

ne bizim takim oyununa uyuyor, ne oynadigimiz sisteme nede oynadigimiz taktige.. Su adam 4 miyona bile alinsa elestirilir cunku yaptigi katki 250.000 dolar/euro etmez..

Amrabatın savunalacak hali kalmadı artık.Takımda ki herkes kötü gerçi.Bugün Selçuk son dakikada 3 tane serbest vuruş kullandı ikisi kaleciye biri direk avuta gitti.Eminim Sabri kullansaydı öyle bugün statta ve burada yerden yere vuruyorduk.

Ben bu düşüşün tamamen CL ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

Yoksa ligde bu lesh durumun CL deki 5 maçtada güzel oyunla alakası olamaz.

Sabredin biraz daha şu Braga işini halledelim ondan sonra 2 ay boyunca rahat rahat lige konsantre oluruz. Ve gereken kaliteyi koyarız

0 pozisyon mu ? Ya bırak Allah aşkına. Bugun elmander umut burak vs birbirlerine pas vermeye calısacaklarına yada ceza sahasında çalım atmaya calıscaklarına gelen topları direk kaleye vursalardı çok rahat alacaktık maçı.

Bu kadar da körü körüne eleştirmeyin.

umut nasıl gol atamıyor ya adam dünyaları attı.

Ben umutunda burakında değilim ben umut buraktan bu kadar az gol attığına göre neden burak eleştriliyor ondayım. Adam hepsinden çok attı ama en fazla o eleştriliyor. Tabiki bu eleştrilerin çoğu kasıtlı yapılıyor. Ne adamlığı kaldı ne de futbolculuğu. Hayır bi insan başarısızken eleştrilir ama başarılı, peki bu haksızlık neden yapılıyor. Eleştricekseniz aynı mevkisindeki topçuları eleştrinde buraka yetişsinler.

Sent from my GT-I9300

Üst Alt