STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık

Herşeye rağmen kazanmak güzel.Hoca Cris'i de formda tutmak istiyor anlıyorum ama Gökhan'a şans verse daha iyi olacak.

yekta bugun cok ıyı oynadı, gercekten kımlıgıne burundu

selcuk yıne yokları oynuyor

İlk yarı orta sahada top yapamadık,resmen 4-0-2 gibiydi; top kapamıyorduk ve boşa pres yapıyorduk. Braga maçının ilk yarısında da hemen hemen aynı sorun vardı.Şimdi bu durumda orta sahada becerikli,top yapabilen oyuncuların oyunda kendini daha çok hissettirmesi lazım.Kritik galibiyetler alıyoruz ama süreklilik namına iç açıcı bir durum değil. O yüzden seriye bağlayamıyoruz. Oyun şablonumuz hassas ve dengesiz maalesef.

Ya oyun şablonumuzu değiştireceğiz ya da sürpriz sonuçlara hazırlıklı olacağız. Ben şu anki oyuncu grubuyla baskılı değil,baskın futbolun daha uygun olduğunu düşünüyorum. Nitekim goller de o şekilde geldi.Top kaptık,hızlı adamlarımızla defans arkasına top attık ve skor yaptık. Bu kadro ile kapalı defansları aşmak çok zor,çünkü yetenek bakımından fakiriz,ekstra oyuncumuz yok gibi.

O yüzden farklı bir formata bürünmemiz gerekir. Rakip oynasın,sen orta sahada sıkıştır,alan daralt,top kap ve ileri uçla işi bitir. Bu bize daha uygun bence.

sinan engin ve ümit özat : dany harika bir transfer birebirde geçebilecek oyuncu yok tek sıkıntısı özgüveni çok yüksek

ümit özat : Gs'de aydın hariç herkesi bjk ye alırsın aydında yetenekli ama kendini gösteremedi

telegolde burak ve eboueye sallarlarken beyaz tv de eboue ve burak'ı övüyorlar bundan sonra beyaz tv yi izlerim ben arkadaş

yekta selcuk melo orta sahasini neden hicbir macta denemez hoca,hamit aydin h.balta oynadiklari her mac zarar

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-1 Galatasaray | 1.Y | 8 Aralık

Fatih terim'in müridi :asd: Kazanınca birşey yok , takım kaybedince sistemi değiştir zart zurt..skor taraftarı

Ben kazansakta iyi futbol görmedim , bu sistemde oynayamıyoruz .. Zaten Fatih Hocada farkında takım kötü gidince tak 3 lü orta sahaya dönüyor

kendi söylediğin şeyi ben söylemişim gibi yazmışsın ben kaybetsede kazansada fatih hocaya destek veriyorum ama senin gibi skor taraftarları gol atınca goollll yazar gol yiyince hoca görmüyo musun bu sistem olmaz der . senin etin ne butun ne fatih terime şunu yap bunu yap diyosun 2000 de fatih hoca nın bu taraftarı nasıl mutlu ettiğini bilmiyosun çünkü o sıralar doğmamıştın :D:D

ümit özat : galatasaray kaybetmeyeceği puanları kaybettiği için bjk başarılı gözüküyor

kendi söylediğin şeyi ben söylemişim gibi yazmışsın ben kaybetsede kazansada fatih hocaya destek veriyorum ama senin gibi skor taraftarları gol atınca goollll yazar gol yiyince hoca görmüyo musun bu sistem olmaz der . senin etin ne butun ne fatih terime şunu yap bunu yap diyosun 2000 de fatih hoca nın bu taraftarı nasıl mutlu ettiğini bilmiyosun çünkü o sıralar doğmamıştın :D:D

Bi bitmediniz

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | 2.Y | 8 Aralık

hocaya sallamak için yer aradığın burdan belli.cris 25 maçta İLK 11 başlarsa sözleşmesi uzuyo bilip bilmeden konuşma :coffee:

Bak sen Fatih Terim'i hatasız olarak görebilirsin , dokunulmaz olarak görebilirsin

Ben hatalarını söylemeyi tercih ediyorum , kimse Galatasaray'da dokunulmaz değildir diyorum bu da benim tercihim ..Herkes senin gibi düşünmek zorunda değil

Ayrıca Fatih Hocaya kötü bir şey söylemedim söylemem , 4-4-2 de neden direttiğini ve cris konusunda neden bu kadar takıntılı olduğunu sorguladım

Zaten yanlış bir şey yazsam mod arkadaşlar müdahale ederdi değilmi ? O yüzden moderatörcülük oynamayı bırak , daha fazla ikili tartışmaya girip konuyu uzatmak istemiyorum

Sinan engin : galatasarayla başa baş oynayamazsın mutlaka bir taktik oluşturman lazım

Üst Alt