STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 23 Aralık - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 23 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | 2.Y | 23 Aralık

Hakem'le ugrasip durmayin, hep sucu baskasinda aramayin. Iyi oynamiyoruz. Gol pozisyonuna girdikte hakem kaldi.

Ben hiç kimsenin Galatasaraylılığını sorgulamadım şimdiye kadar.Nede kuş vs lafları söyledim.Ama özellikle şu maçta şu cümleyi kurmak Bu klübü deliler gibi seven taraftarın yapacağı yorum değildir.

İşte en büyük sorunumuz bu.Sizin gibi yöneticiler ve taraftarlar bu klübün daha başarılı olmasını engelleyen en büyük sebeplerden birisidr.Yanlış anlama bu kötü birşey değil fakat şu an türk futbolunda bu bağlılık derecesi yeterli değil.

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 23 Aralık

Ben takımı alkışlıyorum.

Yok tatil öncesi,yok bank asya ayarı futbol hiçbirisine katılmıyorum.Rehavet olabilir,ne yapalım olmuşsa olmuş.Son şansını kullanan bir rakip,puan farkının açılmaması için çabalayan bir hakem.Zorlu deplasmanda 1 puan iyidir.Devre arasında çok çok daha iyi olacağımıza inancım tam.Devreyi lider kapayan,C.L 'de üst tura çıkan teknik ekip ve tüm futbolcuları kutluyorum.Ayaklarına sağlık

üyeler ve misafirler içerisindeki fbliler şunu bilin ki Fenerbahçe 42 haftadır 6mızda :yenieek:

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | 2.Y | 23 Aralık

Ben hiç kimsenin Galatasaraylılığını sorgulamadım şimdiye kadar.Nede kuş vs lafları söyledim.Ama özellikle şu maçta şu cümleyi kurmak Bu klübü deliler gibi seven taraftarın yapacağı yorum değildir.

İşte en büyük sorunumuz bu.Sizin gibi yöneticiler ve taraftarlar bu klübün daha başarılı olmasını engelleyen en büyük sebeplerden birisidr.Yanlış anlama bu kötü birşey değil fakat şu an türk futbolunda bu bağlılık derecesi yeterli değil.

Ne, tam olarak anlamadim simdi?

Ne Hakem'i ya, su les oynadigmiz mac'ta bile hakem'e mi yönelecegiz yani, bu mudur?

Asil bu zihniyet bizi yari yolda birakiyor. hep sorumlu suclu baskasidir, hic biz degiliz. Sacma !

Kusura bakma ama bu benim fikrimdir, ben ilk olarak bizim oyunumuza bakarim. Hakem öyle yuh diyebilecegimiz birseyde yapmadi birde.

Bizim takıma 3 adam lazım aga. Fazla değil 3 tane.

Biri honda-diego ikilisinden biri.

Diğeri (4-4-2 ye devam edeceğimiz için) Sow gibi topu tutup, + vurduğunu gol yapabilecek bir oyuncu.

Son olarakta iyi bir solbek.

Riera'yıda açığa koyarız defans yapmasını bilen harika bir kanat oyuncumuz olur. Bek oyuncumuzda ofansı yüksek olursa ozaman kusursuz bir kanata sahip oluruz bindir allah bindir.

15-20 milyon€ harcanabilir mi harcanır hatta kiralık getirirsin bitanesini bakarsın.

Takımda forvet kalmadı. Maç berabereyken çift forvetten tek forvete dönüyoruz mecburen. Malesef uzun süredir futbolcu öğüten bir takım olduk. Geçen sene daha iyi oynuyorduk. Baros gönderilmediyse bir daha düşünülsün diyicem ama yapmazlar bunu Liverpool'da oynamış olan bir golcü daha buluruz artık?!

[video=youtube;t1HmVIRpPCk]https://www.youtube.com/watch?v=t1HmVIRpPCk&feature=youtu.be[/video]

Kral adam..

Galatasaraylı oyuncu, Trabzon’da tepki görmesiyle ilgili ise, "Ben onlar gibi değilim. Aramızdaki fark bu zaten. Ben onlara küfür etmem. Benim adamlığıma ters bunlar. Şenol Hocama teşekkür ediyorum. Sadece Şenol Hoca var benim için. Geri kalanların hiçbir değeri yok benim için. Şampiyonluk kazandık, Süper Kupa kazandık, tarihimizde ilk defa Şampiyonlar Ligi’ne katıldık. Şampiyon olduğum yerden 5 milyon euro kazandırarak gittim. Onların efsane dedikleri kişilerden daha çok şey verdim. Demek ki onlarda vefa, kadir kıymet bu kadarmış" dedi

Rezalet bir hücum anlayışımız var. Doğru düzgün pozisyon bulamadan maç bitiriyoruz. Takımda yaratıcı oyuncu yok, takımı pozisyona sokacak oyuncu yok. Çok yavaş oynuyoruz, kanatlarımız hiç bir şey üretemiyor, forvetlerimiz topu tutamıyor. Elmander bitmiş durumda. Gerçekten ligi lider bitirmemiz hem bir mucize hem de lig adına utanç verici.

Devre arasında cimriliği, üç kuruşun hesabını yapmayı, çok bilmişlik yapmayı bıraksınlar en az 3-4 tane adam gibi oyuncu alsınlar. Yeter lan bu ne rezalet yahu?

%1000 katılıyorum..Ne gerekiyosa yapsınlar

STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | 1.Y | 23 Aralık

Devreyi lider bitirdik, CL'de devam ediyoruz. Tebrikler aslanlar.

2. Devrede daha yuksek bir konsantrasyon ve ayni ciddiyetle devam edecegimize suphem yok.

Simdi top yonetimde, cok degil eksik oldugumuz 2 mevkiye ust duzey 2 transferle iyi olan takimimiz daha iyi olabilir.

Üst Alt