STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | M.S | 17 Mart - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | M.S | 17 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | M.S | 17 Mart

Tebrikler Galatasarayım :) Totemim işe yaradı izlemedim kazandık. Çok mutluyum fener naparsa yapsın biz kazandık ya önemli olan o.

Şimdi bişey sorcam size lütfen yardımcı olun. Maçın 90 dakikasını izleyebileceğim bi yer var mı ?

Hamit Melo Selcuk güzel üclü.​

önlerinde'de "The Magic 3" :

Sneijder

Burak Drogba

Oyun Sistemizi bulduk artik.

4312

iyi galibiyet lafım yok tamamda savunma sos vermiyomu ben niye tedirginim önümüzdeki haftalar için

tek kelıme sahane bır resıtalll fterım sneıderı burak ve drogba ıle nasıl oynatacagını buldu adamlar her gecen mac muhtesemlesıyorlar nazar degmesın

selcuk melo cok ıyıydı hakkaten sabrı gereksız ve yanlıs bır secımdı bence pekala yekta o bolgede oynatılabılırdı...

cok krıtık 3 puan helal olsun sneıderı cok begendım reıs ben gelıyorum dıyor ceza yayı yakınlarında muthıs etkılı:ayatollah:

iyi galibiyet lafım yok tamamda savunma sos vermiyomu ben niye tedirginim önümüzdeki haftalar için

bunun da kesinlikle oyuncularin maci yine ciddiye almamasindan dolayi oldugunu acik görünüyor... orta sahada daha rahakt rehavetli pozisyon alma rakibe Müdahale ise o rehavetlikle oldu bugun...

Diger yandan da söyle eklemek lazim.. eger forvet ve orta saha oyuncularimiz bugün 90 dakika ciddi oynasalardi bu mac 10 sifir da bitebilirdi o ki bu oyunla bile 5-6 tane net golu kacirdik.

Dk olmuş 90 3-0 öndesin takmayın abi o kadar gole maç zaten 80'den sonra 2 taım içinde kafada bitti.

Beyler merhaba. Maçın tamamını izleyebileceğim bir yer arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Olaganüstü bir futbol oynadik bugün. Gercekten hayretler icerisinde kalmayan 1 kisi bile yoktur bence. Son yillarin en güzel futboluydu.

Bu oyun devam ettigi sürece Fenerbahce´yi de, TFF´yi de, MHK´yi da, hükümeti de, alayini üst üste koyar ezer geceriz.

Sadece bu oyunla Real Madrid karsisina cikabilirsin zaten. Ve bugün o seviyede oynadik. Helal olsun. Gurur duydum.

Drogba ve Sneijder takima alistikca, takimin bütün havasinin da degistigini görüyoruz. Drogba bildiginiz stoperlik bile yapti bugün ya.

Schalke maçıyla beraber çok güzel oynadığımız maçlardan biri oda 4.3-1-2ye geçtiğimizden beri oluyor baştan beri diyorum bu takım için en iyi diziliş budur böyle devam

Şekip Mosturoğlu daha önce Tahkim Kurulu için 6'ya 1 bizde demişti. Doğrusu onlar da bugüne kadar verdikleri kararlarla bu iddiayı haklı çıkartır gibi olmuşlardı. Peki ne oldu da bayram değil seyran değil Gökhan Zan'ın cezasını kaldırdılar? Bu karar ileri düzeyde bir eyyamdır. Galatasaray'ın Kayseri'de kazanabilmesi için Gökhan Zan'a ihtiyacı yoktu. Gökhan Zan, Galatasaray için bir Selçuk bir Semih bir Burak kadar değerli bir oyuncu değil. Aksine tam bir saatli bomba. Tahkim Kurulu bu kararla 2 kuş vurmuştur. Birincisi kendisine isyan bayrağı açan Galatasaray'a "Bakın bir gül de size verdik" demiştir, daha da önemlisi ilerleyen haftalarda benzer şekilde mesela Emre tam Galatasaray maçı öncesi kırmızı kart görse (öyle bir ihtimal yok ama (!)) bu kararı emsal gösterip ceza erteleyebileyeceklerdir. Yani aslında Galatasaray lehine gibi görünen ama ilerisi düşünülerek verilmiş çok sinsice bir karardır

Allah a şükürler olsun, bu oyundan sonra bu gece rahat rahat uyuyacağım.Bu oyunu oynadıktan sonra biz, hiç farketmez gider kadıköy de feneri yener geliriz.Yeter ki ruhumuzu kaybetmeyelim.

O yorucu Schalke maçından sonra takımın bu kadar canlı oynayacağını ve maçı koparacağını zannetmiyordum.Kazanacağımızdan emindim ama bu kadar kolay olacağını beklemiyordum.Drogba & Sneijder gün geçtikçe takımın oyun kalitesini de arttırıyorlar.İki süper oyuncu gelecek sene istatistikleri yerle bir edecekler.Emeği geçen tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum...

Üst Alt