STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım

Kanatlarımız çalışmadığı için hep göbekten delmeye çalıştık ama iyi kapandılar. Hele sol kanat hiç üretken olamadı. Ne bekte oynayan Dany ne de açıkta oynayan Burak bu vasfa sahip oyuncular değiller. Kızarsak haksızlık etmiş oluruz. Sağ kanatta Bruma hiç yoktu. Aydın girdikten sonra iki önemli pozisyon oldu zaten biri penaltıydı. Drogba'ya hiç orta yapılamadı. Tek başına stoperlerle boğuştu durdu.

Burak'ın sol açıkta oynatılmasına karşıyım. Belli ki hoca ısrar ettiğine göre bir bildiği var ama yavaş yavaş treni kaçırıyoruz. Sol kanatta Amrabat, sağ kanatta Aydın oynasaydı kanat organizasyonları daha iyi olurdu. En azından hücum aksiyonlarında seçenekler oluşmuş olurdu bu da rakip savunmanın dengesini bozmaya yetebilirdi.

Penaltı konusunda Melo'da ısrar edilmesini de anlaşım değilim. Hangi duran topu kullanmış ki penaltıyı kullanabilsin. Şimdiye kadar attığı penaltılar da hep zar zor oldu. Hep aynı stili kullanıyor. Son derece laubali.

Penaltıları Selçuk atmalı Selçuk....

Melo: Transferin zamanı gelince iyi oynamaya başlar, 0 risk oynar ama bazen pimi çekilmiş el bombası

1- Neden 90 dakika boyunca Galatasaray'da Eray hariç her oyuncu ayağı kayıp yere düştü? Ve buna karşı Fener'de sadece 2 kere kayıp yere düşen oyuncu vardı. (yediğimiz ilk gol bile bu yüzden oldu) Bu konuya dikkat çeken oldu mu bilmiyorum ama bence ÇOK önemli. Sahada 22 oyuncu var ve hap aynı takımdan 10 oyuncu kayıp yere düştü.

Dünkü maç ile ilgili o kadar çok yanlış var ki tartışılması gereken. Bunlardan ikisi;

1- Neden 90 dakika boyunca Galatasaray'da Eray hariç her oyuncu ayağı kayıp yere düştü? Ve buna karşı Fener'de sadece 2 kere kayıp yere düşen oyuncu vardı. (yediğimiz ilk gol bile bu yüzden oldu) Bu konuya dikkat çeken oldu mu bilmiyorum ama bence ÇOK önemli. Sahada 22 oyuncu var ve hap aynı takımdan 10 oyuncu kayıp yere düştü.

2-Her frkikte Selçuk İnan'dan gelip topu alan, 50 metreden bile kaleye vuran Drogba, neden penaltıyı atmak için Melo'dan gelip topu almadı? Bu takımda Drogba ve Selçuk İnan oyundayken, penaltıyı Melo mu atar?

Bu kayma konusu benim de dikkatimi çekti. Hatta dün gece yazdım burada. Devre arası krampon değişikliği nedense kimsenin aklına gelmemiş. Takımdaki umursamazlık bu boyutta olunca insan üzülüyor.

Melo topun başına geçince herkes atamayacak dedi mesela. Ama bizim dememiz bişey ifade etmiyor tabii ki.

Gokhan gonul haric hic birini istemem takimimda. Belki suanki formuyla Caneri de begeniyorum.

Ama Galatasarayin form tutugunda bu takimi kimse tutamaz ki bu gidisle form yakalamamiz cok zor.

Ben ayni goruste degilim. Dunku 11imizden drogba belki melo fenerde 11 oynar. Defans 4 lumuz komple ilk 18i goremez. Semih turk olmasina ragmen goremez bence ilk 18i. Selcuk cok formsuz yoksa kaliteli oyuncu ama artik kendini duzeltmesi lazim. Ayi ile Erayi karsilastirmak ayiya bile haksizlik olur. Burak Sow karsilastirmasi hic yapmayalim bence. Bruma ilk macta bende cok begenmistim ancak hataya dustuk cok izlemeden adami. Brumanin en fazla olacagi stochtur benim gozumde ozellikle turkiye liginde daha fazla gelismez.

Penaltı konusunda Melo'da ısrar edilmesini de anlaşım değilim. Hangi duran topu kullanmış ki penaltıyı kullanabilsin. Şimdiye kadar attığı penaltılar da hep zar zor oldu. Hep aynı stili kullanıyor. Son derece laubali.

Penaltıları Selçuk atmalı Selçuk....

Demin bir haber gördüm doğru olduğuna pek inanmıyorum ama Mancini penaltıcı olarak Drogba'yı belirlemiş ve dünkü penaltıyı da niye atmadın diye eleştirmiş soyunma odasında..

Arkadaşlar o kadar saçma yorumlar yazmışsınız ki artık burayı okumakta zorlanıyorum. Yeni teknik direktör ve sistem var. Takımın zayıf halkaları var. Bunları çözmeden bütün futbolcuları yakıp yıkmakla bu iş olmaz.

Muslera

Eboue Semih Chedjou Dany

Sneijder Melo Selçuk

Bruma Drogba Burak

Bu takmın ideal 11'inde 8 yabancı var. Hadi Bruma yerine Aydın'ı oynattın, yine yetmiyor. Bize sağlam bir yerli lazım, bunu geçen sene 1000 kere söyledik. Gökhan İnler, Ömer Toprak vb. Birini almamız lazım diye.

Ocak'da solbek ve bir yerli transferini mutlaka yapmalıyız. Bence ligde umut var ama Sneijder ve Muslera kaybından sonra CL'de pek birşey beklemiyorum.

Her Kadıköy derbisinde hakemin fener lehine haksız penaltı, gol vermesi, ofsayttan lehlerine gol vermesi vs. Bunlar artık gelenek oldu. Şikeci, eyyamcı tiplerin oyuncağı olmuş bir tiyatroya dönüştü futbol. Adamlarda taktik, topu kaptırdığın an adama dal. Nasılsa hakem en fazla faul verir, sarı 1-2 tane göstermelik, kırmızı mümkün değil. Nazi kampındaki esir takımı gibi maç oynuyoruz her sene. Bunu görmezden gelip atıp tutanlara da Allah akıl fikir versin.

valla kebapçı sanşlı adam olsaydı hem mağlup olacaktı hem de karizma gidecekti, sattı takımı kaçtı, şimdi sinsi sinsi gülüyor bu forumda da yandaşları kaldı. bizlerin için aslolan GS dir. bir daha kulüpten içeri girmemen dileklerimizle ! düşmanların elemanı olarak hatırlanacaksın artık !

valla kebapçı sanşlı adam olsaydı hem mağlup olacaktı hem de karizma gidecekti, sattı takımı kaçtı, şimdi sinsi sinsi gülüyor bu forumda da yandaşları kaldı. bizlerin için aslolan GS dir. bir daha kulüpten içeri girmemen dileklerimizle ! düşmanların elemanı olarak hatırlanacaksın artık !

sen ve kendini bilmez 2-3 kisi icin yazdiklarin gecerlidir. taraftarin cok büyük bölümü icin bu nefret tohumu biriktirmis bakis görüsü yok Allaha sükür.

kebabci dedigin adam seni belkide Galatasarayli yapmisdir kim bilir. skor-kupa taraftarisiniz resmen sen ve senin gibiler. müzene bu kebabci 16 tane kupa kazandirmis. biraz saygi göster lütfen bu camianin efsane hocasina.

Ben ayni goruste degilim. Dunku 11imizden drogba belki melo fenerde 11 oynar. Defans 4 lumuz komple ilk 18i goremez. Semih turk olmasina ragmen goremez bence ilk 18i. Selcuk cok formsuz yoksa kaliteli oyuncu ama artik kendini duzeltmesi lazim. Ayi ile Erayi karsilastirmak ayiya bile haksizlik olur. Burak Sow karsilastirmasi hic yapmayalim bence. Bruma ilk macta bende cok begenmistim ancak hataya dustuk cok izlemeden adami. Brumanin en fazla olacagi stochtur benim gozumde ozellikle turkiye liginde daha fazla gelismez.

Adamlar suan gercekten cok formda ve cok hirsli, bunu kabul edelim. Ama iyi formada bir Semih selcuk snijeder,drogba, bruma bu takimi ucurur.

ama hic umidim yok bu sene

2009 da 3-1 yenildiğimiz maçta Oyun olarak da bizden çok iyilerdi. Ancak o maçtan bu yana Arena olsun, Kadıköy olsun bir maçta dahi Fenerbahçe'nin oyun üstünlüğü yok bize.

Buna rağmen o tarihten bu yana oynanan 13 maçın 6'sını yine kaybettik. İçerde de, zaten Allah'ın emri dışarıda da.

diğer 7 maçın da 4'ünü kazanabildik.

Biz en iyi olduğumuz zaman bile kaybediyoruz. Onlar en iyiyken dayak atıyorlar. İki takım da kötü oynasa bu maçlar ya berabere bitiyor, ya Fenerbahçe kazanıyor.

Biri Bu durumu açıklasın bana.

2009 da 3-1 yenildiğimiz maçta Oyun olarak da bizden çok iyilerdi. Ancak o maçtan bu yana Arena olsun, Kadıköy olsun bir maçta dahi Fenerbahçe'nin oyun üstünlüğü yok bize.

Buna rağmen o tarihten bu yana oynanan 13 maçın 6'sını yine kaybettik. İçerde de, zaten Allah'ın emri dışarıda da.

Biz en iyi olduğumuz zaman bile kaybediyoruz. Onlar en iyiyken dayak atıyorlar. İki takım da kötü oynasa bu maçlar ya berabere bitiyor, ya Fenerbahçe kazanıyor.

Şans, çirkeflik, beceriksizlik, ekstra motivasyon, satılık hakemler vs. Özellikle 96-2000'den sonra fener için başarı=Galatasaray'ı yenmek.

Şans, çirkeflik, beceriksizlik, ekstra motivasyon, satılık hakemler vs. Özellikle 96-2000'den sonra fener için başarı=Galatasaray'ı yenmek.

Şans daha çok isteyenin yanındadır. Şu çirkefilik, hakem mevzuu falan bunlar hep kaybedenin bahaneleri.

Niye biz motive olamıyoruz? Niye kazanmaya inanarak çıkamıyoruz şu sahaya? Bunu yıllardır Fatih Terim de Lucescu da dahil her gelen hoca niye başaramıyor?

galibi belli ezeli rekabet mi olur anasını satayım. iddaa bile 3.40 vermiş bu takıma. Komik değil mi aga bu?

büyü var

Bizim takım ilerde basmadıktan sonra savunması çok kolay hale geliyor, başka türlü üretken olamıyoruz savunmamızdan top çıkartamıyoruz. Ne zaman ilerde bastık o zaman etkili olduk.

Bastığmız her maçın bir bölümünde dahi korkak oynuyoruz biz. Oyuncular değişiyor, Hocalar değişiyor, Başkanlar değişiyor. O korku, ve geri çekilme iç güdüsü değişmiyor.

Özgüven de önemli adamlar nasil olsa kazaniriz diyerek cikiyorlar maca. Bize diyoruz artistlere bak, hakkaten de kazanıp geciyorlar. Biz hala bizimkilerin ayaklari titrermi diye dusunup duralim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yazık 2 senedir şampiyonluğu aldığımız, daha sene başında rahat rahat yendiğimiz takım 3 ay sonra bizi top oynamadan yenebiliyor. Bugünlerin geleceğini söylediğimizde bi küfür yemediğimiz kalmıştı. Bu sene alınacak bir şampiyonluk psikolojik ve maddi açıdan rakibine çok büyük üstünlük sağlayacaktı ama 10. haftada havlu attık. Bu konuda emeği geçenlere teşekkürler.

Özgüven de önemli adamlar nasil olsa kazaniriz diyerek cikiyorlar maca. Bize diyoruz artistlere bak, hakkaten de kazanıp geciyorlar. Biz hala bizimkilerin ayaklari titrermi diye dusunup duralim.

dün maci ne kibirbahceli oyuncular oynadiklari oyunla kazandilar (tek artilari mücadele istekleri bizimkilerden üstündü) nede bazi arkadaslarin iddaa ettigi gibi hakem yüzünden dünki maci bizim laubali sorumsuz oyuncularimiz kendi elleriyle ikram ettiler

Hemde Futbol oynayip mücadele edebildeklerini bildigimiz oyuncularimiz bakiniz Kopenhag maci

Bizde Akhisar a nasılsa kazanırız diye cıktık ama olan biteni izledik.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt