STSL 13/14 H:26 | Galatasaray 0-1 Kayserispor | MS | 22 Mart - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:26 | Galatasaray 0-1 Kayserispor | MS | 22 Mart

İsminin tamamı küçük olan üyeler banlansın . İsminin tamamı büyük olan üyeler de banlansın . İsim ile soy isim arasında alt tire olanlar da banlansın . Bu isimlerin %90'u kuş zaten .

Bana sorulmamış ama böyle bir yargı da yanlış olur.Zaten Fenerli olanlar kötü gittiğimiz zaman kendini belli ediyor işte böyle.İsmi büyük küçük fark etmiyor.

Uzun zamandır dikkatimi çektiği için yazdım.

Yorumları genelde antuvari oluyor bir de tartısma cıkartabilecek mesajlar yazıyorlar. :D

Belki paranoya da olabilir ama takipçisi olucam bu konunun :)

Yapacak bir şey yok. Gün kuşların günü. Uçacaklar, kaçacaklar, takla atacaklar. Arkadaşın da dediği gibi 2012'den beri bugünleri bekliyorlar. Patlama yaşıyorlar şu sıra.

Bunu en son diyecek kişiydim belki ama bu takım Terim e muhtaç. Bırakın kimse Galatasaraydan büyük değildir ayaklarını. Terimini aldıklarını çıkınca Beşiktaş gibi kulüp kalıyor.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

bu takim teknik direktörsüz bile oynasa bu kayserisporu (lig sonuncusu!!!) yenmek zorunda arkadas

oyuncular kimsenin arkasina siginmasinlar, sorumluluk tamamen oyuncularin üzerindedir

sorun bariz sekilde saha icinde degil, saha disindadir!!!

belli ki belli futbolcular (burak, selcuk, vs) gs'yi kafalarinda silmisler!!!

Alay edilen bjk bizi geçme fırsatını yakaladı. Millet şampiyon olacağız falan filan diye kendini gazlarken, ben aman ikinciliği kaybetmeyelim razıyım diyordum ve korktuğum başımıza geliyor. Şimdi yine ondan bundan medet umucaz, aman bjk'den puan alsınlar diye. Ulan şu düştüğümüz hale bak ya.

Üst Alt