STSL 14/15 H:1 | Bursaspor 0-2 Galatasaray | MS | 30 Ağustos - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:1 | Bursaspor 0-2 Galatasaray | MS | 30 Ağustos

Her zaman söylediğim bir sözü tekrarlamak isterim,

Beşiktaş Türk Futbolunun , mafya filmlerinde mafya babasının yanındaki elemandır. Onun yerine geçme hayaliyle yetişen bir eleman.

Kendide her zaman bunun olmayacağını görür ama bu hayalinden hiç vazgeçmez.

Hatta çoğu zaman komik durumlara düşer bu eleman. ama hiç vazgeçmez hayalinden. Bu bir...

İkincisi ise;

Beşiktaş her zaman 3.takım olmuştur. Olacaktır da... Aslında onları büyüten ve büyük tutan Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki rekabettir.

Bu rekabet sırasında Fenerbahçe'ye zıt söylemleri olmasına rağmen çoğu zaman Fenerin yanında yer alır.

Çünki Galatasaray'ın ve Galatasaray'lının buna ihtiyacı yoktur.

Ama Fenerbahçe sıkıştığı zaman Beşiktaş'a bir göz kırpar. Bunlarda mahallenin şişman,çirkin ve müzmin bekar kızının mahallenin yakışılıklı delikanlısına koştuğu gibi hemen koşar gider yanına.Fener bunun yanağından bir makas alır. Bunlar için yeterlidir. Mutlu mesut evine döner çirkin kız.

Ertesi gün hakkında her türlü kötü sözü duyacağını bildiği halde o (Fenerbahçe) delikanlıdan bunu yapmaya devam eder.

Çünki aslında o delikanlı aslında delikanlı bile değildir. ;) Bunu bildiği için ondan nasılsa bana zarar gelmez diye düşünür.

Gece gece roman yazdırdın bana Serhan :happy::happy::happy:

Bjk yi özetleyen bir roman ellerine sağlık kardeş.:D

bu olcan gol attiktan sonra niye artislik yapip sevinmedi..derdi ne bunun?

yukarı baktı hayalleri kabul olmuşcasına tanrıya şükredercesine yukarı baktı olcan yıllardır hayalini kurduğu şey gerçek olmuştu Galatasaray formasını ilk giydiği lig maçında gol atmıştı dünyalar onun olmuştu bu gol aslında sadece bir başlangıçtı olcan için ah olcan ah...

[attachment=12978:ImageUploadedByTapatalk1409440940.043684.jpg]

Ekli dosyalar

• ImageUploadedByTapatalk1409440940.043684.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1409440940.043684.jpg
    328.6 KB · Görüntüleme: 209
Aradan birkac saat gectikten sonra (ve bir kac kere özeti izledikten sonra) gördüklerim:

ilk önce bana göre macin ama Chedjoudur. 3 tane net şutun önünü kesti, güzel hamleler yapti, paslari güzeldi.

ikinci sirada tabiki Muslera. 1:0dan sonra cok gereksizce geriya yaslandik. Nedenini bilmiyorum. Ama o siralarda işte ne kadar güvende oldugumuzu yeniden görduk.

iki tane fos oyunvu vardi bugün :

birisi Sneijder diger yeniden Selcuk.

Umarim bu Milli ara Sneijder icin iyi gelir kendine ceki duzen verir.

Selcugu ne yapicaz bende artik bilmiyorum. galiba yavas yavas Furkani isitcaz yada Guarini alip Selcuga gözdagi vericez.

AYRICA:

Veysele bugün nazar degdi -> defansda baya hata yapti

Hakanla güvende oldugumuzu yeniden gördük (standartini asmazda fenere haric , altinada gecmezde)

Semih iyidi

Yekta guzeldi

Burak gol haric( guzel baslatti , bitirdi) 2-3 guzel pas verdi. Ilk 15dk topu kontrol etse 1:0.. ama ETSE..

olcan kisa zamanda iyidi.

Geleliiim diger bi Probleme:

BRUMA!

Hersey güzel hos AMA birturlu O meshur SON hareketi yapamiyor birtürlü.Buragin assistini güzel verdi ama ondan önce birkactane posisyon vardi. Bitiremedik.

Transfwrler için bi bugün birde yarin kaldi .

1 OS (guarin)

1 Bek (secin bir türk)

1 FW ( Doumbia)

yeter bana göre.

Deplasmanlarda hep böyle oynarsak baya puan toplariz.

Evimizde ise daha domine oynamamiz gerek, keza mutlaka öyle olacaktirda

Beşiktaş Türk Futbolunun , mafya filmlerinde mafya babasının yanındaki elemandır. Onun yerine geçme hayaliyle yetişen bir eleman.

Hatta çoğu zaman komik durumlara düşer bu eleman. ama hiç vazgeçmez hayalinden. Bu bir...

İkincisi ise;

Beşiktaş her zaman 3.takım olmuştur. Olacaktır da... Aslında onları büyüten ve büyük tutan Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki rekabettir.

Bu rekabet sırasında Fenerbahçe'ye zıt söylemleri olmasına rağmen çoğu zaman Fenerin yanında yer alır.

Ama Fenerbahçe sıkıştığı zaman Beşiktaş'a bir göz kırpar. Bunlarda mahallenin şişman,çirkin ve müzmin bekar kızının mahallenin yakışılıklı delikanlısına koştuğu gibi hemen koşar gider yanına.Fener bunun yanağından bir makas alır. Bunlar için yeterlidir. Mutlu mesut evine döner çirkin kız.

Ertesi gün hakkında her türlü kötü sözü duyacağını bildiği halde o (Fenerbahçe) delikanlıdan bunu yapmaya devam eder.

Çünki aslında o delikanlı aslında delikanlı bile değildir. ;) Bunu bildiği için ondan nasılsa bana zarar gelmez diye düşünür.

İkincisi ise;

Hiç roman yazmayı düşündün mü abi? :DD

Burak'a biri hücum faulu konusunda bilgi versin artık. Top sola doğru gidiyor solda adamımız boş. Burak önündeki savunmacıya hücüm faulü yaparak atağı kesiyor.

Hele topu kaptırdıktan sonra elle kolla adamı itip faul yapmasından bahsetmiyorum bile.

Burak'a biri hücum faulu konusunda bilgi versin artık. Top sola doğru gidiyor solda adamımız boş. Burak önündeki savunmacıya hücüm faulü yaparak atağı kesiyor.

Hele topu kaptırdıktan sonra elle kolla adamı itip faul yapmasından bahsetmiyorum bile.

katılıyorum da ben başka bişeyden bahsedicem bugün melo bir pozisyonda durduk yere gitti omuz attı devirdi herifi sonra kart yedi birde topta oadamda değildi enteresan valla profesyonel topçuların böyle acaip işleri yapmaması lazım..

katılıyorum da ben başka bişeyden bahsedicem bugün melo bir pozisyonda durduk yere gitti omuz attı devirdi herifi sonra kart yedi birde topta oadamda değildi enteresan valla profesyonel topçuların böyle acaip işleri yapmaması lazım..

Aynı hareketi Yekta'da yaptı. Yani öyle savunmamızın oturmuş olduğu bir pozisyonda gitti rakibi arkadan çekti sarı gördü.

Sarı kart göreceksen bari gördüğüne değsin hızlı bir atak falan kes, takım savunması yerleşmediginde yap falan ki işe yarasın

Berk İsmail Ünsal der çekilirim kenara o pozisyon asla aklımdan çıkmayacak hayatım boyunca.Ayrıca Sneijder'in ilk resmi maçında yani Beşiktaş maçında Sneijder oyuna girip kendisi çıkarken attığı bir trip var ki evlere şenlik.Umut tam yere bakan tabirini kullandığımız karaktere sahip bir futbolcu Berk'i Kasımpaşa maçından beri gören olmadı.Tam da özgüven kazanacakken.

İkincisi ise;

Bence varmak istediğin sonuca ulaşmak için uçmuşsun. Yönetim bazında Beşiktaş fener arasında bir yakınlık olduğu kesin, ama Beşiktaş taraftarının fenere daha yakın olduğuna kesinlikle katılmıyorum.

Bizim son maçta şampiyon olduğumuz, fenere 18 dakika uzatma verildiği sezon sokakta sürüyle Beşiktaş formalı taraftar şampiyon Cimbombom diye bağırıyordu. Ben bunu bilirim. Hikaye terane yazmayın. Milleti boşuna aşağılamayın. Çirkin kızmış bilmemne, Galatasaray taraftarına yakışmıyor.

Bence varmak istediğin sonuca ulaşmak için uçmuşsun. Yönetim bazında Beşiktaş fener arasında bir yakınlık olduğu kesin, ama Beşiktaş taraftarının fenere daha yakın olduğuna kesinlikle katılmıyorum.

Bizim son maçta şampiyon olduğumuz, fenere 18 dakika uzatma verildiği sezon sokakta sürüyle Beşiktaş formalı taraftar şampiyon Cimbombom diye bağırıyordu. Ben bunu bilirim. Hikaye terane yazmayın. Milleti boşuna aşağılamayın. Çirkin kızmış bilmemne, Galatasaray taraftarına yakışmıyor.

şike surecinden sonra taraftarıda fbye dondu. her yerde fbjk yazıyor beşiktaşlılar. dortmund anderleçt ve arsenal'a başarılar yazanda onlar. istersen bjk forumlarına bak. musleranın ayağının kırılmasını mı, burakın kafasının kopmasınımı herşeyi isteyen var

Üst Alt